פוסט מרוכז – כל ההכרזות מכנס המפתחים

שלום לכולם! היום סוף סוף הגיע! כנס המפתחים 2021, שבו אפל תכריז על הגרסאות החדשות של מערכות ההפעלה החדשות שלה.

הפוסט הזה הוא כמו כל פוסט סיקור שעשינו בעבר, הוא יכיל מידע כמו מה הורכז, מידע על פיצ׳רים וכמובן נצרף תמונות ביחד לכל נושא.
בנוסף, מספר שעות לאחר האירוע נפרסם תקציר וידאו מתורגם לעברית בערוץ היוטיוב שלנו, אז יש למה לחכות!

הפוסט הזה מסודר לפי סדר הנושאים וההכרזות, תהנו!


טים קוק עולה לבמה לקהל של Memoji

אפל הכריזה על iOS 15!

אפל הוסיפה שיפורים לשיחות קוליות ב FaceTime

״אנו גורמים לשיחות FaceTime להרגיש טבעיות ומציאותיות יותר. הוספת שמע מרחבי כדי להרגיש כאילו אתה יושב באותו חדר, ובשיחות קבוצתיות, החברים שלך פרוסים בחדר.״

אפל מוסיפה גם בידוד קולי: למידת מכונה חוסמת את רעשי הסביבה ומעדיפה את הקול שלך כך שהוא יגיע צלול.

תצוגת רשת חדשה לסרטון FaceTime. זהה בבירור מי מדבר תוך כדי התגובות של כולם. מצב דיוקן מטשטש את הרקע ומתמקד בך.

קישורי FaceTime. תכנן מראש שיחה ושלח את הלינק באמצעות iMessage, דוא”ל, WhatsApp, לוח שנה. עובד באנדרואיד וגם דרך מהדפדפן.

SharePlay: קבוצה חדשה של תכונות לחוויות משותפות. האזינו למוזיקה ביחד, צפו בסרטים, שתפו את המסך.

בזמן שיחה, פשוט לחץ על הפעל ב- Apple Music, ויש לך אפשרות להוסיף אותו לשיחה שלך. יכול להשתמש בתור משותף לכולם בשיחה.

רעיון דומה לצפייה משותפת בסרטים. ניתן לפקדים בלחיצה אחת בלבד. ניתן אפילו להרחיב את הווידאו ל- Apple TV בזמן שהוא עדיין משתף ב- iPhone שלך. כולם נשארים מסונכרנים.

בנוסף, ניתן לשתף את המסך שלכם עם חברים בקלות, כדי להציג את התפריט, או להציג משחק כלשהו.

קולאז’ים וערימות תמונות: החלק, הרחב, תגובות Tapback וכו ‘. אם קישור ישותף אליך בהודעות, הוא מופיע גם בחדשות אפל, כך שתוכל לחזור אליו בקלות. אותו הדבר עם רשימות השמעה המופיעות ב- Apple Music.

אוספי תמונות מביאים אוטומטית תמונות משותפות ומוסיפים אותם לספריית התמונות שלך, כולל אותם באופן מושכל עם תמונות משלך מאותם מקומות / זמנים.

שיפורים להתראות

כלים חדשים להתמקדות. תשומת הלב שלנו מושכת לכל כך הרבה כיוונים בימינו, ולמצוא איזון זה קשה. אנו רוצים לעזור לך להיות ברגע זה.

להודעות מראה חדש. סמלים גדולים יותר של אפליקציות ואווטרים כדי להבהיר אותם יותר. סיכומי התראות יכולים לספק אותם בקבוצות בזמנים שתציין. הם מוזמנים לפי עדיפות. הודעות מאנשים עוקפות את הסיכום ונמסרות מיד כדי שלא תחמיץ אותן.

נא לא להפריע כעת מופיע כסטטוס בהודעות, ושולחים מתריעים אם הם מעבירים לך הודעה בזמן שאתה במצב לא להפריע.

פוקוס: גילוי סוג אישי, עבודה וכו ‘מציע באופן אוטומטי לאנשים ולאפליקציות לאפשר התראות ממוקד זה. יכול להגדיר מיקוד במסך הבית כך שתראה רק אפליקציות עבודה וכו ‘. IOS יכול להשתמש במיקום או בשעה ביום כדי להציע מיקוד. מסונכרן אוטומטית בין מכשירים.


טקסט חי. הדגמה של אפליקציית מצלמה לוכדת טקסט על לוח לבן, יכולה להעתיק טקסט ישירות מהעדכון המצלמה ולהדביק ביישומים אחרים כמו דואר. עובד גם על תמונות. גלאי נתונים יכולים לזהות מספרי טלפון בתמונות ולהפוך אותם לטקסט ניתן לעריכה. תומך בשבע שפות ב- iPhone, iPad ו- Mac.

תמונות חיפוש ב Spotlight. חפש לפי אנשים, סצינות, אלמנטים, מיקום ואפילו טקסט בתמונה. תוצאות עשירות חדשות לאנשי קשר באור הזרקורים. מיקום, תמונות, פגישות ביומן וכו ‘.

זיכרונות בתמונות. עכשיו משתלב עם Apple Music. שירים מותאמים אישית של Apple Music יכולים להביא זיכרון לחיים. נבנה בזמן אמת, עם מצגות שקדמו למוזיקה. התאימו אישית תערובות זיכרון עם שירים, מראה ומצעדים שונים.

המלצות מוסיקה מותאמות אישית בהתבסס על היסטוריית ההאזנה וההעדפות שלך, או שאתה יכול לחפש כל שיר.

מכסים כרטיסים מחדש, מעברים, מעברים של דיסני וורלד, מפתחות לרכב. עכשיו עם iOS 15 אנו מביאים סוגים אחרים של מפתחות … ועכשיו גם לבית שלכם, תגי עבודה, מפתחות המלון. הייאט מתגלגל ליותר מ -1,000 נכסים ברחבי העולם בסתיו הקרוב.

יש עוד דבר אחד כדי להיפטר מהארנק הפיזי שלך, וזה תעודת הזהות שלך. במדינות נתמכות בארה”ב תוכלו לסרוק את תעודת הזהות שלכם ולשמור אותה בארנק. מאובטח ומוצפן. עבודה עם TSA לטיסות.

עיצוב חדש עבור Weather עם פריסות המשתנות בהתאם לתנאים. גרפיקה חדשה להבנת טוב יותר תנאים כמו רוח, UV, לחץ ברומטרי. עכשיו אלפי וריאציות של רקעים המשקפות עמדות שמש, עננים, מזג אוויר. מפות חדשות ברזולוציה גבוהה.

המפות החדשות, שיגיעו לספרד ולפורטוגל היום, אוסטרליה ואיטליה בהמשך השנה.

תצוגת גלובוס חדשה מתקרבת. בערים, מראה תלת ממדי חדש לגובה, נקודות עניין מעוצבות בהתאמה אישית, גובה. עם כיוונים לפי סיבוב, תראה מעבר חצייה וכו ‘כדי להפוך את הדברים לפשוטים יותר עבור הנהגים. עיבוד חי של צמתים ורמפות מורכבות.

במצב תחבורה ציבורית, מפות עוקבות אחר המסלול שלך, ומודיעות לך מתי אתה מתקרב ליעד שלך. כשאתה יוצא מתחנה, סרוק מבנים סביבך באמצעות המצלמה כדי לקבל מיקום מדויק ביותר ולהמשיך בנסיעה. מגיע לערים נבחרות עד סוף השנה.

חיפוש קולי בספארי, גרירה ושחרור בין אפליקציות, תלבושות Memoji חדשות ועוד.


Boost Conversation עוזר לאנשים עם אתגרי שמיעה למקד את ה- AirPods Pro שלך לאדם שמדבר לפניך.

סירי יכולה כעת לקרוא לך את ההודעות החשובות שלך ורגישות לזמן. עם מיקומים, סירי יכולה לקרוא באופן אוטומטי את רשימת הקניות שלך במכולת.

עם ״מצא את״ קל יותר למצוא את AirPods Pro ו- AirPods Max. תצוגת קרבה כמו עם AirTags. יכול לקבל התראת הפרדה אם אתה משאיר את ה- AirPods שלך מאחור.

אודיו מרחבי מגיע ל- tvOS עם מעקב ראש דינמי. מגיע גם ל- macOS במכשירי Mac המופעלים על ידי M1.
האודיו המרחבי של Dolby Atmos ב- Apple Music מושק היום.


״אייפד הופך לכל מה שאתה צריך שיהיה … דפדפן תמונות, טאבלט סימון עם עיפרון אפל, מכונת עבודה עם מקלדת.״

ב iPadOS 15 ניתן לסדר וידג׳טים בכל מקום במסך הבית, והם לא ״נעולים״ רק לצד אחד של המסך

ווידג’טים של מסך הבית: יכולים למקם אותם בין האפליקציות שלך. כמה ווידג’טים חדשים, כולל מצא את אנשי הקשר שלי, חבילות, מרכז המשחקים. הדגמה של הוספת יישומון חדש. יש אפשרות חדשה לגודל יישומון גדול יותר עבור iPad.

ספריית האפליקציות מגיעה לאייפד. מובנה היישר לתוך העגינה, כך שתמיד תוכל להגיע אליו בנגיעה. הסתר וסדר מחדש דפי מסך הבית.

שיפורים בריבוי משימות: הדגמה של תפריט ריבוי משימות חדש כדי לעבור בקלות למסך מלא, תצוגה מפוצלת או החלקה מעל. בתצוגה מפוצלת, פשוט החלק למטה כדי להחליף אפליקציה באפליקציה חדשה לשני הצדדים. אותו הדבר עובד עבור אפליקציות עם מספר חלונות.

״מדף״ המעניק לך גישה לכל החלונות מאפליקציה נתונה. מציג את Safari במקום שבו ייתכן שיהיו לך חלונות רבים המשויכים לאפליקציות אחרות בתצוגת Split. ראה את כולם במבט אחד.

מציין שיפורים לשיתוף פעולה וארגון. עם אזכורים, אתה יכול לתייג אנשים והם יקבלו התראה. הוסף תג בכל מקום בהערה שלך, ומצא באמצעות דפדפן התגים. פתק מהיר מביא אותך להערה לא משנה מה אתה עושה. אפל מציגה כיצד תוכל להעלות פתק מהיר ממסך הבית באמצעות עיפרון אפל. או מתוך ספארי וכו ‘.

ניתן ליצור פתקים מהירים ב- iPad וב- Mac, וניתן לצפות בהן ולערוך אותן ב- iPhone.

אפליקציית תרגום מגיעה לאייפד. תרגום אוטומטי מזהה מתי אתה מדבר ובאיזו שפה ומתרגם עבורך באופן אוטומטי. תרגום מערכתית פועל בכל מקום, כולל עם טקסט חי.

אפל מוסיפה את היכולת לבנות אפליקציות באייפד. השלמת קוד משופרת, ספריות, מדריכים ואפילו הגשה של האפליקציה ל- App Store.

מאז ההתחלה, פעלנו לשמור על המידע האישי שלך בשליטתך. היום זה חשוב מתמיד. אנחנו לא חושבים שחברות אדטק ואחרות צריכות לעקוב איתך. קייטי סקינר מדברת על שיפורי פרטיות בדואר. הגנה על פרטיות דואר: יכולה לבחור אם לאפשר פיקסלים למעקב. מסתיר את כתובת ה- IP והמיקומים שלך, מונע מהשולחים לראות אם פתחת את הדוא”ל.

Safari יסתיר את כתובת ה- IP שלך כדי למנוע מעקב חוצה אתרים. דוח פרטיות של אפליקציות חדש מרחיב את זה לאפליקציות כדי שתוכל לראות לאיזה מידע הגישה אילו אפליקציות ועם אילו דומיינים מידע זה שותף.

לסירי יש 600 מיליון מכשירים חודשיים המשתמשים בה. הוספנו תכונות חדשות כמו קולות טבעיים יותר, אך היום אנו מתמקדים בפרטיות. באמצעות Neural Engine, אנו יכולים להוסיף זיהוי דיבור במכשיר. שמע לעולם לא עוזב את המכשיר שלך. כעת ניתן להגיש בקשות רבות ללא חיבור לאינטרנט.

אפל מראה כמה מהר יותר סירי יכולה להיות עם עיבוד במכשיר.

שחזור חשבון אם אתה שוכח את הסיסמה שלך, אתה יכול להוסיף אנשי קשר מהימנים כמו משפחה או חברים. לא תהיה להם גישה לחשבון שלך, אך תוכל להתקשר אליהם כדי לקבל קוד שיחזיר אותך לחשבונך. איש קשר מדור קודם יאפשר לך לייעד מישהו שיהיה לו גישה לחשבון שלך אם אתה נפטר.

iCloud + משלב iCloud עם כמה תכונות חדשות כמו ממסר פרטי, המאפשר לך לגלוש בספארי בצורה פרטית עוד יותר. תנועה שעוזבת את המכשיר שלך מוצפנת ונשלחת דרך שני ממסרים נפרדים. אף אחד, כולל אפל, לא יכול לראות מי אתה ואיפה אתה גולש.

הסתר את הדוא”ל שלי מובנה בדואר, ספארי וכו ‘כדי להשתמש באימיילים אקראיים וייחודיים כדי להעביר לחשבון הראשי שלך. תמיכה מורחבת בווידאו מאובטח של HomeKit עם עדכונים ללא הגבלה. מחירי iCloud נשארים זהים.


שלוש תכונות חדשות לזיהוי, מדידה והבנת שינויים בריאותיים. אדאטי אולאל מדבר על מעקב אחר ניידות. ה- iPhone כבר קולט מדדי ניידות תוך כדי הליכה, ויש מדד חדש ליציבות הליכה להערכת סיכון הנפילה שלך. מודד מהירות ואחידות ההליכה שלך, ומנצל מערך נתונים ממחקר התנועה של אפל כדי ליצור סיווג של יציבותך וכיצד הוא משתנה לאורך זמן.

כעת תוכל לשתף נתוני בריאות שבחרת עם הרופא שלך בצורה מאובטחת. הרופא יכול לראות במערכת רשומות הבריאות שלהם ולראות מגמות לאורך זמן.

שיתוף בריאות הוא דרך פרטית להציג מגמות ונתונים אחרים באישור.

יכול לקבל התראות כמו שינוי משמעותי בדופק של הורה קשיש. יכול בקלות להתחיל איתה iMessage כדי לבדוק אותה.


watchOS 8: מדברים על יכולות בריאות. האפליקציה לנשום שופרה עם הזדמנויות חדשות להיות מודעים. רגעים מודעים עם הרהורים ואנימציות עדינות. כעת שוכנת באפליקציית Mindfulness חדשה.

סוגי אימונים חדשים: טאי צ’י למדיטציה בתנועה. סוג אימון פילאטיס חדש. פיטנס + מציגה סדרת אימונים חדשה עם ז’נט ג’נקינס. סדרת זרקורים חדשה של אמנים ב- Fitness + מתמקדת ברשימות השמעה של אמנים בודדים.

פנים השעון של התמונות פופולריים להפליא, ופני השעון החדשים של פורטרטים יוצרים מראה שכבתי. שאנדרה ריקה מדגימה את האפקט התלת-ממדי שבו האדם מונפש על רקע עם סיבוב של הכתר הדיגיטלי.

שיתוף תמונות חדש בהודעות ובדואר ישירות מ- Apple Watch. הצגת עריכת טקסט באמצעות Scribble, הוספת אמוג’י, שימוש בכתר למיקום הסמן וכו ‘.

ניתן למצוא אביזרים (כמו AirTag) דרך השעון


שיפורי HomeKit. בעזרת מפתח בית באייפון, הקש על הטלפון או שעון כדי לפתוח את דלת הכניסה שלך. בקש מ- HomePod mini לשחק משהו בטלוויזיה שלך ב- Apple, דיבורית לחלוטין. SharePlay משנה את הדרך בה אתם צופים בטלוויזיה יחד. אפליקציית Apple TV הופכת לשורה משותפת איתך חדשה.

אודיו Lossless ל- HomePod mini יגיע מאוחר יותר השנה. הבאת מיני HomePod למדינות חדשות והוספת זיהוי קולי מותאם אישית לכל מקום בו היא נשלחת.

שילוב סירי עם אפליקציות צד שלישי שנשאר פרטי. תקן יכולת פעולה הדדית עם תמיכה שמגיעה ב- iOS 15.

תמיכה ל- Home ב- Apple Watch. ראה מי נמצא ליד פעמון הדלת שלך, צפה בסטטוס, זיהוי חבילה וכו ‘.

יכול להציג עדכוני מצלמות HomeKit מרובים ב- Apple TV ולשלוט באביזרים בקרבת מקום.


אפל הכריזה על macOS Monterey!

תכונת בקרה אוניברסלית חדשה שהיא הרחבת פיצ׳ר המשכיות. שים את ה- iPad שלך ליד ה- Mac שלך, אתה יכול להזיז את הסמן קדימה ואחורה והוא מזהה איזה מכשיר נשלט.

אפילו עובד עם יותר משני מכשירים. אפל מראה גרירת קובץ מ- iPad לשני מחשבי מק.

AirPlay ל- Mac. יכול לצייר ב- iPad, למשל, ולראות את הציור שלך על גבי מסך ה- Mac. או השתמש ב- Mac כרמקול להפעלת שירים.

אפליקציית קיצורי דרך מגיעים ל- Mac. ספרייה עשירה של קיצורי דרך שנבנו מראש רק עבור Mac.

עיצוב מחדש ל- Safari, הדפדפן המהיר בעולם. עד 17 שעות גלישה ב- M1 MacBooks. משתמשים עושים יותר בדפדפן מאשר אי פעם בעבר. זה משאיר הרבה כרטיסיות. הכרטיסיות הן קומפקטיות ומשקולות קלים יותר, וישנן קבוצות כרטיסיות חדשות להפחתת העומס. בת ‘דקין להשוויץ בזה.

ב- iPad, כרטיסיות וקבוצות כרטיסיות פועלות בדיוק כמו ב- Mac, עם סנכרון מיידי. באייפון הוסיפו משהו אחר למסך הקטן. סרגל כרטיסיות חדש מופיע בתחתית מתחת לאגודל שלך בהקשה. יכול להחליק ביניהם, או להחליק למעלה לתצוגת רשת.

הרחבות לספארי: כעת אנו מביאים הרחבות אינטרנט ל- iPad ו- iPhone. שתף קוד עם הרחבות אינטרנט קיימות של Safari כדי להקל על מפתחים.


אפל משחררת את הבטא למפתחים של כל גרסאות מערכת ההפעלה החדשה היום! והבטא לציבור הרחב יגיע בחודש הבא.

הגירסה המלאה תשוחחר ב״סתיו״ כמו כל שנה.

עוד חדשות מעניינות