אפל הכריזה על WWDC 2020! הכנס יהיה בפורמט מקוון עקב נגיף הקורונה

כנס המפתחים העולמי של אפל ייצא לדרך ביוני עם פורמט מקוון חדש לחלוטין

WWDC 2020 יציג פורמט מקוון עם הכרזות תוכנה ומפגשים המחברים בין מיליוני מפתחים ברחבי העולם

אפל הודיעה היום כי תארח את כנס המפתחים העולמי השנתי שלה ביוני, ה -31 במספר, WWDC 2020 יקבל פורמט מקוון חדש לחלוטין מלא בתוכן לצרכנים, עיתונאים ומפתחים כאחד. האירוע המקוון יהווה הזדמנות עבור מיליוני מפתחים יצירתיים וחדשניים לקבל גישה מוקדמת לגירסאות החדשות של iOS, iPadOS, macOS, watchOS ו- tvOS, ולקשר עם מהנדסי אפל בזמן שהם עובדים לבנות חוויות אפליקציות המעשירות את חייה של אפל לקוחות ברחבי העולם.

פיל שילר, סמנכ"ל השיווק העולמי של אפל, "אנו נשדר את WWDC2020 בחודש יוני באופן חדשני למיליוני מפתחים ברחבי העולם, ונפגיש את כל קהילת המפתחים עם חוויה חדשה. "המצב הבריאותי הנוכחי דרש מאיתנו ליצור פורמט חדש המספק תוכנית מלאה עם מצגת שכוללת הכרזות תוכנה ומפגשים מקוונים, שמציע חווית למידה נהדרת לכל קהילת המפתחים שלנו, בכל רחבי העולם. אנו נשתף את כל הפרטים בשבועות הקרובים. "

"עם כל המוצרים והטכנולוגיות עליהם עבדנו, WWDC2020 הולך להיות גדול", אמר קרייג פדרגיי, סמנכ"ל בכיר של אפל להנדסת תוכנה. "אני מצפה מהמפתחים שלנו להשתמש בקוד החדש ולהתקשר בדרכים חדשות לחלוטין עם מהנדסי אפל שבונים את הטכנולוגיות והמסגרות שיעצבו את העתיד בכל הפלטפורמות של אפל."