וואטסאפ תאפשר חיבור מכמה מכשירים במקביל ורומזת על אפליקצייה לאייפד

לאחרונה אישר מנכ”ל פייסבוק, מארק צוקרברג, לראיון שערך עם WABetaInfo , כי אפליקציית המסרים הפופולרית תשיק בקרוב יכולת לחיבור כמה מכשירים במקביל , ותאפשר למשתמשים להשתמש בחשבון הוואטסאפ שלהם בעד ארבעה מכשירים מקושרים שונים גם כאשר הסמארטפון הראשי שלהם אינו מחובר לרשת.

לדברי צוקרברג, פייסבוק עמדה בפני “אתגר טכני גדול” לגרום ל”כל ההודעות והתוכן שלך להסתנכרן כראוי בין מכשירים גם כאשר סוללת הטלפון שלך מתה. “עם זאת, צוקרברג אומר כי פייסבוק, המחזיקה בוואטסאפ, מצאה פיתרון “אלגנטי” לנושא וכי “זה יהיה הפתרון הטוב ביותר שניתן להשיג”. בנוסף, מי שעומד היום בראש וואטסאפ, וויל קתקארט, אומר כי תמיכה בכמה מכשירים תפעל בגרסת בטא (ניסיון) ציבורית.

מקור: 9to5mac

בהתמקדות ספציפית באפליקצייה מקורית לאייפד עבור וואטסאפ, אמר קאתקארט כי החברה “תשמח לתמוך” בiPad ורומז כי הפעלת התמיכה בכמה מכשירים “תאפשר לנו לפתח דברים כאלה .”

תכונות אחרות שאושרו יגיעו בקרוב לוואטסאפ כוללות את “מצב היעלמות”, אשר יפעיל את האפשרות שהודעות ייעלמו מעצמן עבור כל סוגי הצ’אט. בנוסף, צוקרברג אישר כי וואטסאפ תשיק בקרוב את מצב ה”צפה פעם אחת” לתמונות וקטעי וידאו, כאשר בדומה לסנאפצ’ט ולאינסטגרם, המשתמשים יוכלו לצפות בתוכן שהתקבל פעם אחת בלבד.


מקור Macrumors

עוד חדשות מעניינות