אלה הם האימוג׳י החדשים שיגיעו לאייפונים שלכם בקרוב

האימוג׳י החדשים כוללים פנים נמסות, פנים מצדיעות, אלמוגים, קן ציפור, שפתיים נושכות, טרול, בועות ועוד

אימוג’י חדשים מתווספים למכשירי iOS על בסיס שנתי, כאשר אפל מאמצת את הדמויות שהצביעו עליהן ואושרו על ידי קונסורציום יוניקוד באופן קבוע.

הקונסורציום של Unicode עובד כעת על רשימת האימוג’ים שיתווספו בעדכון ה- Emoji 14, וב- Emojipedia יש פרטים על מה שאנחנו יכולים לצפות עם דוגמאות על איך האימוג’י עשוי להיראות.

אימוג’י של הפנים כוללים פנים נמסות, פנים עם עיניים פקוחות ויד מעל פה, פנים עם עין מציצה, פנים מצדיעות, פנים עם קו מנוקד, פנים עם פה אלכסוני, ופנים שמעכבות דמעות.

ישנם כמה גווני עור חדשים המוצעים לאימוג’י כמו כף יד למעלה, יד לב, לחיצת יד, אדם עם כתר, אדם בהריון ועוד, יחד עם כמה פריטים שונים.

טרול, אלמוגים, פרח לוטוס, קן ריק, קן עם ביצים, שעועית, נוזל שופך, שפתיים נושכות, צנצנת, מגלשת מגרש משחקים, גלגל, מצוף טבעת, חמסה, כדור מראה, סוללה חלשה, קב, רנטגן, בועות, תעודת זהות , ושלט שווה כבד עשוי להפוך אותו לעדכון האימוג’י הבא של iOS לאחר שיוחלט על המועמדים הסופיים בספטמבר.

מועמדי אימוג’י לא מסתיימים סופית ולא יסוכמו עד מאוחר יותר השנה, כך שמשמעות הדבר היא שבעוד אלה נמצאים ברשימת הטיוטה, הם עשויים שלא להגיע לגירסה הסופית של אימוג’י 14. עם זאת, מרבית המועמדים לטיוטה מתקבלים.
כל התמונות הן רק עיצובים שאמוג’יפדיה מנחש, ולכל יצרנית מערכות הפעלה (כמו אפל) יהיו עיצובים בהתאמה אישית משלהם.

אימוג’י 14 נמצא בפיתוח זמן מה ועוכב בגלל משבר הבריאות העולמי המתמשך. לאחר שיוחלט על המועמדים הסופיים לאימוג’י, יצרני הסמארטפונים יתחילו להשתמש בהם בסוף 2021 ו -2022. יש סיכוי טוב שלא נראה שאפל תאמץ את האימוג’י החדשים האלה עד 2022 מכיוון שלעתים קרובות יש עיכוב של מספר חודשים לפני שיוצרים אימוג’ים חדשים זה על גבי מכשירי iPhone, iPad ו- Mac.

יום האימוג’י העולמי הוא בשבת, 17 ביולי. אפל הוסיפה לאחרונה אימוג’י חדשים באפריל עם עדכון iOS 14.5.


מקור: macRumors

עוד חדשות מעניינות