אפל משחררת watchOS 6 עם חנות אפליקציות ייעודית, פרצופי שעון חדשים, אפליקציית ניטור רעשים ועוד

אפל פרסמה היום את watchOS 6, הגרסא החדשה ביותר של מערכת ההפעלה שנועדה לפעול ב- Apple Watch. עדכון התוכנה watchOS 6 של היום עוקב אחר מספר חודשים של בדיקות בטא.

ניתן להוריד את watchOS 6 בחינם דרך אפליקציית Apple Watch הייעודית באייפון על ידי מעבר אל כללי -> עדכון תוכנה. כדי להתקין את התוכנה החדשה, Apple Watch צריך לפחות 50 אחוז סוללה, היא צריכה להיות מונחת על מטען והיא צריכה להיות בטווח ה- iPhone.

watchOS 6 בשחרור מוגבלת לדגמי Apple Watch מסדרת 3 ו- 4, כאשר אפל מתכננת לשחרר את העדכון לדגמי סדרה 1 וסדרה 2 במועד מאוחר יותר.

watchOS 6 הוא עדכון מרכזי המציע לא מעט תכונות חדשות לבעלי Apple Watch. יש חנות אפליקציות ייעודית זמינה ב- Apple Watch לראשונה, ומאפשרת להוריד יישומים ב- Apple Watch ללא תלות באייפון. מפתחים יכולים כעת ליצור אפליקציות הפועלות ב- Apple Watch ללא אלמנט אייפון.

אפליקציות יכולות לנצל ממשקי API חדשים, כך שתוכלו לבצע פעולות כמו לעקוב אחר אימון או להאזין למוזיקה זורמת משירותי צד שלישי, וכמה יישומים מובנים של Apple Watch ניתן להסיר כעת לאחר שהם לא קשורים לאייפון .

ישנם מספר פרצופי שעון חדשים ב- watchOS 6, כולל מספרים מונו ודואו עם מספרים גדולים, מודולרי קומפקט, פנים שעון חדשות עם מעבר צבע הנע במהלך יום, חיוג סולארי שממחיש את השמש בנתיב של 24 שעות סביב הכביש. חיוג, ופני שעונים מקליפורניה עם שילוב של מספרים סטנדרטיים ומספרים רומיים.

Taptic Chimes מעניק נגיעה שקטה על מפרק כף היד בכל שעה, ועם צליל מופעל, יש גם פעמון נשמע. החזקת שתי אצבעות על הצג של Apple Watch מדברת את הזמן בקול רם.

יש אפליקציית רעש חדשה למדידת רמת הרעש של הסביבה בה אתה שולח הודעה אם הצליל מספיק חזק כדי לפגוע בשמיעה שלך. יש גם אפליקציה חדשה למעקב אחר מחזורים למעקב אחר מחזורי וסת.

מספר אפליקציות iOS הועברו ל- Apple Watch ב- watchOS 6, כולל ספרי שמע, מחשבון ותזכירי קול. ישנם סיבוכים חדשים שתוכלו להוסיף לפרצופי שעון, כולל רמת דציבלים, חוזק סלולרי, הסתברות גשם, ועוד.

סירי יכולה כעת להשיג תוצאות של דפי אינטרנט מלאים, להציג את המידע ממש על פרק כף היד, וסירי יכולה לחפש מילות שירים באמצעות Shazam גם כאשר ה- iPhone שלך לא נמצא בקרבת מקום.

מדבקות ה- Animoji וה- Memoji החדשות מאפליקציית ההודעות פועלות ב- Apple Watch, ולמשתמשי מק, Apple Watch יכול לאשר כמה הנחיות לאבטחה ב- Mac.