וואטסאפ מגיבה רישמית לשינוי מדיניות הפרטיות שלה

מספר ימים לאחר ששברה את האינטרנט עם ההודעה של שינוי מדיניות הפרטיות ושיתוף מידע עם פייסבוק, וואטסאפ החליטה להגיב רישמית ולעשות סדר בדבר.

החברה עדכנה את האתר פוסט מסודר שמנסה לשפוך אור על ההחלטה ומה היא מתכוונת לעשות בעתיד.


מענה לשאלותיכם בנוגע למדיניות הפרטיות של WhatsApp

לאחרונה עדכנו את מדיניות הפרטיות שלנו וקיבלנו הרבה שאלות מתחשבות. עם השמועות שמתרחשות, אנחנו רוצים לענות על כמה מהשאלות הנפוצות שקיבלנו. אנו משתדלים לבנות את וואטסאפ באופן שיעזור לאנשים לתקשר באופן פרטי.

אנו רוצים להיות ברורים שעדכון המדיניות אינו משפיע בשום צורה על פרטיות ההודעות שלך עם חברים או בני משפחה. במקום זאת, עדכון זה כולל שינויים הקשורים להודעות עסק בוואטסאפ, שהוא אופציונלי, ומספק שקיפות נוספת לגבי אופן האיסוף והשימוש בנתונים.

תמונה עם מידע לפי קטגוריה שתורגמה על ידי טיפים למשתמשי אפל:

אנחנו לא יכולים לראות את ההודעות הפרטיות שלך או לשמוע את השיחות שלך, וגם פייסבוק לא:

WhatsApp ו- Facebook לא יכולים לקרוא את ההודעות שלך או לשמוע את השיחות שלך עם חברים, משפחה ועמיתים לעבודה ב- WhatsApp. לא משנה מה שתשתף, זה נשאר ביניכם. הסיבה לכך היא שההודעות האישיות שלך מוגנות על ידי הצפנה מקצה לקצה. לעולם לא נחליש את האבטחה הזו ואנחנו מתייגים בבירור כל צ’אט כדי שתדע את המחויבות שלנו. למידע נוסף על אבטחת WhatsApp כאן.

אנו לא מנהלים יומנים של מי כולם מעבירים הודעות או מתקשרים

בעוד שמובילים ומפעילי סלולר באופן מסורתי מאחסנים את המידע הזה, אנו מאמינים ששמירת הרשומות הללו עבור שני מיליארד משתמשים תהווה סיכון פרטיות וביטחון ואנחנו לא עושים את זה.

אנחנו לא יכולים לראות את המיקום המשותף שלך וגם את פייסבוק לא

כאשר אתה משתף את המיקום שלך עם מישהו ב- WhatsApp, המיקום שלך מוגן על ידי הצפנה מקצה לקצה, מה שאומר שאף אחד לא יכול לראות את המיקום שלך מלבד האנשים שאיתם אתה משתף אותו.

אנו לא משתפים את אנשי הקשר שלך עם פייסבוק

כאשר אתה נותן לנו הרשאה, אנו ניגשים למספרי הטלפון בלבד מפנקס הכתובות שלך כדי להפוך את ההודעות למהירות ואמינות, ואיננו משתפים את רשימות אנשי הקשר שלך עם האפליקציות האחרות שפייסבוק מציעה.

קבוצות נשארות פרטיות

אנו משתמשים בחברות בקבוצות כדי להעביר הודעות ולהגן על השירות שלנו מפני דואר זבל והתעללות. אנו לא משתפים את הנתונים הללו עם פייסבוק למטרות מודעות. שוב, הצ’אטים הפרטיים האלה מוצפנים מקצה לקצה כך שלא נוכל לראות את התוכן שלהם.

אתה יכול להגדיר שההודעות שלך ייעלמו

לפרטיות נוספת, אתה יכול לבחור להגדיר שההודעות שלך ייעלמו מצ’אטים לאחר שתשלח אותן. למידע נוסף במאמר זה במרכז העזרה.

אתה יכול להוריד את הנתונים שלך

אתה יכול להוריד ולראות איזה מידע יש לנו על חשבונך ישירות מתוך האפליקציה. למידע נוסף במאמר זה במרכז העזרה.


דעתכם?

עוד חדשות מעניינות