פרסום חדש חושף כמה שירות אפל טיוי פלוס יעלה

בעקבות דיווח של הפייננשל טיימס מוקדם יותר השבוע, בלומברג פרסם כעת דוח משלו המפרט היבטים מסוימים של Apple TV +. על פי הדיווח, אפל מכוונת להשקה של Apple TV + בחודש נובמבר במחיר של 9.99 דולר לחודש.

אפל עצמה עדיין לא חשפה פרטים על מחיר, ודוח בלומברג זה הוא הראשון ששמענו על נקודת מחיר של 9.99 דולר. זה ממקם אותו מעל למחיר של שירות דיסני + 6.99 $, וממש באמצע התוכניות והשכבות השונות שמציעות הולו ונטפליקס.

הדו"ח מציין כי "יהיה תקופת ניסיון חינם כי אפל בונה את הספרייה שלה". אפל מיוזיק מציעה תקופת ניסיון בחינם לשלושה חודשים, וסביר להניח שאפל ארקייד תציע ניסיון לתקופה של חודש בלבד כפי שפרסמנו אתמול.

באשר לתוכן המקורי בעת ההשקה, על פי הדיווחים, Apple TV + יכלול את התוכניות הבאות:

לוח ההצגות הראשוני של אפל יכלול את "מופע הבוקר", "סיפורים מדהימים" של סטיבן שפילברג, "ראה" עם ג'ייסון מומואה, "אמת נאמר" עם אוקטביה ספנסר, וסדרה דוקומנטרית על בתים אקסטרווגנטיים בשם "בית".

זהו תוכן קטן יחסית של תוכן מקורי, ולא ברור כמה מהר אפל תתרחב. בדו"ח מוקדם יותר השבוע נכתב כי התקציב של אפל זינק ליותר מ -6 מיליארד דולר.

אחת ההצעות הנפוצות הייתה שאפל עשויה לאגד את כל השירותים שלה ביחד – כולל Apple Music, iCloud Storage, Apple News + ו- Apple Arcade. הדו"ח של בלומברג רומז על חבילה אפשרית.

מה אתם חושבים על נקודת מחיר של Apple TV + של $ 9.99 לחודש? ספרו לנו בתגובות!