נמצאו עוד עדויות שמצביעות על מכשיר לאיתור חפצים חדש

אתר החדשות הידוע "macrumors" פרסם מידע חדש לגבי השירות/מוצר החדש שנקרא "Apple Tags"

שעתיד להגיע למשתמשים בקרוב
בחשיפה נראים צילומי מסך של תגית חדשה בשם "Items" שאפל מפתחת לאפליקציית ה"מצא את" החדשה ב iOS 13 שהיא מהווה שדרוג לאפליקציית "מצא את האייפון שלי" הידועה.התגית החדשה לא זמינה בגרסה הרשמית של iOS 13 לבינתיים.

תמונה של MacRumors

בדומה לתגיות הקיימות, "People" ו "Devices"  שנמצאות באפלקצייה, התגית החדשה תציג מפה בחלק העליון של המסך ורשימה של "פריטים" שמקושרים לApple ID של המשתמש בתחתית המסך.

התגית החדשה "Items" תשולב ככל הנראה עם המכשיר "המאתר" החדש שנקרא כרגע בשם 

 "B389" , שלאחרונה דווח שאפל מתכננת להשיק.

בלחיצה של כפתור "הוסף" בתגית החדשה, המשתמש יוכל להוסיף פריט כלשהו שמצורף למכשיר "המאתר" B389 ישירות מאפליקציית "מצא את" .אותם פריטים יכולים להיות ארנק,מפתחות לבית או לרכב, מכשירים רפואיים ועוד..

לפי התגית החדשה אנחנו יכולים ללמוד שאפל אכן מתכננת להשיק מוצר שיאתר פריטים חשובים, ובכך תהווה מתחרה לTile, הצ'יפ שמכיל GPS בתוכו ומוצמד לחפצים ובכך מקל על האיתור שלהם.

משתמשי אייפון יקבלו התראה ברגע שהם מתרחקים מפריטים שיוצמד להם אותו מכשיר מאתר ובכך יוכלו להיכנס ישירות לאפליקציית "מצא את" וללחוץ על כפתור שיגרום למכשיר המאתר להשמיע קול חזק ולעזור למשתמשים למצוא את הפריט שאבד להם.

אם המשתמש בכל זאת לא יצליח למצוא את הפריט שאבד הוא יוכל להעביר אותו ל"מצב אבד" ולאחר מכן,אם משתמש אייפון אחר יעבור ליד אותו חפץ שאבד הוא יקבל התראה שתאפשר לו לראות את הפרטים של בעל האבידה וליצור איתו קשר ישירות, בהודעה או בשיחת טלפון.

כמו כן, באפליקצייה ניתן להגדיר אזורים "בטוחים" שבהם המשתמש לא יקבל התראות ברגע שהוא מתרחק מהמכשיר וכן המשתמש יוכל לשתף את המיקום של אותו החפץ עם חברים ובני משפחה

בנוסף,לפי דיווחים אפל מתכננת לשלב ביחד עם המכשיר המאתר והאפליקציה יכולות של מציאות רבודה ובכך יוכל האייפון לסמן למשתמש שיפעיל את המצלמה היכן נמצא החפץ שאבד לו.

כל המידע מגיע מהמבנה הפנימי של מערכת ההפעלה iOS 13 ולכן, אנחנו לא יכולים לדעת אם ואכן השירותים האלו יושקו למשתמשים אבל מה שבטוח זה שאפל כן עובדת על עליהם וסביר להניח שכן תשיק מוצר שכזה בהמשך למרות שלא השיקה אותו ביחד עם האייפונים באירוע של ה10 בספטמבר.

נחכה לאירוע של אוקטובר שהולך ומתקרב ואולי נדע יותר.