מוצרים בשווי 6.6 מיליון דולר נגנבו מאפל

משאית נחטפה בבריטניה, ועל סיפונה מוצרי אפל בשווי של 5 מיליון ליש”ט (6.6 מיליון דולר). הגניבה התרחשה בכביש המהיר M1 של בריטניה, כביש מרכזי העובר מלונדון ללידס.

הגנבים נעלמו עם 48 משטחים שעליהם מוצרים במה שנראה כפשע מסוכן למדי …

כאן תוכלו לראות ציטוט של מחלקת המשטרה במחוז המדובר בבריטניה

המשטרה מחפשת עדים לתקרית לאחר ש 5 מיליון פאונד של מוצרי אפל נגנבו ממשאית במהלך שוד בכביש המהיר M1 בנורת’אמפטונשייר בבריטניה.

 

האירוע התרחש בכביש לכיוון דרום בצומת 18 בכביש המהיר M1, בין השעות 19:45 לשעה 20:00 ביום שלישי, 10 בנובמבר, כאשר נהג המשאית והמאבטח  נקשרו.

 

המשאית הוסעה אל אלדון קלוז בקריק, שם העבירו העבריינים את הקרוואן למשאית ממתינה, ונסעה והשאירה את נהג המשאית והמאבטח מאחור.

 

המשאית נמצאה מאוחר יותר מעבר לגבול המחוז בלוטרוורת ‘, לסטרשייר, שם מאמינים כי העבריינים העבירו את 48 המשטחים של מוצרי אפל לרכב שלישי.

 

המשטרה מחפשת את כל מי שאולי ראה מספר רכבים בכביש בצומת 18 בין הזמנים שנקבעו, שאולי נראה לא במקום, או שיש לו צילומי מצלמות רכב של האזור הזה.

 

הם היו רוצים לדבר גם עם כל מי שאולי הוצעו לו מוצרי אפל למכירה בנסיבות יוצאות דופן, או מי מכיר מישהו שמוכר פריטים כאלה במחירים נמוכים.

 

מי שיש לו מידע או שאולי היה עד לאירוע זה מתבקש להתקשר למשטרת נורת’אמפטונשיר בטלפון 101 תוך ציון מספר התייחסות 20000595599. לחלופין, אם ברצונך להישאר אנונימי, התקשר לקרימפסטופר בטלפון 0800 555111.

אין פרטים על אילו מוצרים נגנבו,אם אלה היו מחשבי המק החדשים היה אפשר להשתמש בכותרת “מחשבי מק M1 נשדדו בכביש M1”.

 לאפל ככל הנראה בוודאות היו מכשירי מעקב במשלוח, והחברה תוכל גם להוציא משימוש את המכשירים מרחוק כאשר הם יופעלו ויחוברו לאינטרנט, כך שנראה כי הגנבים יתמודדו עם סיכון גבוה להיתפס.או ישארו עם מוצרים שקשה למכור.

עוד חדשות מעניינות