אפל בקרוב תאפשר לכם לתקן את האייפון בעצמכם

אפל הכריזה היום על תוכנית חדשה בשם "תיקון בשירות עצמי" שיאפשר ללקוחות לבצע את התיקונים שלהם במכשירים שלהם, תיקונים כגון החלפת סוללות, החלפת מסך האייפון ועוד.

דרך התוכנית החדשה לתיקון בשירות עצמי, ללקוחות תהיה גישה לחלקים וכלים מקוריים של אפל כדי להשלים את התיקונים.

אפל אומרת שתוכנית תהיה זמינה תחילה עבור אייפון 12 ואייפון 13, ובעתיד גם מחשבי ה M1. התוכנית תושק לראשונה בארצות הברית בתחילת 2022, ואחריה מדינות נוספות במהלך שאר השנה.

"יצירת גישה גדולה יותר לחלקים מקוריים של אפל נותנת ללקוחות שלנו עוד יותר בחירה אם יש צורך בתיקון", אמר ג'ף וויליאמס, מנהל התפעול של אפל. "בשלוש השנים האחרונות, אפל כמעט הכפילה את מספר מיקומי השירות עם גישה לחלקים, כלים והדרכה מקוריים של אפל, וכעת אנו מספקים אפשרות למי שרוצה להשלים את התיקונים שלהם".

כדי להבטיח שלקוח יוכל לבצע תיקון בבטחה, חשוב שהוא יבדוק תחילה את מדריך התיקון. לאחר מכן לקוח יבצע הזמנה עבור חלקים וכלים מקוריים של אפל .

לאחר התיקון, לקוחות שיחזירו את החלק המשומש למחזור יקבלו זיכוי לרכישתם.
החנות החדשה תציע יותר מ-200 חלקים וכלים בודדים, מה שיאפשר ללקוחות לבצע את התיקונים הנפוצים ביותר באייפון 12 ובאייפון 13.

התוכנית מיועדת לטכנאים בודדים עם ידע וניסיון בתיקון מכשירים אלקטרוניים. עבור הרוב המכריע של הלקוחות, ביקור אצל ספק תיקונים מקצועי עם טכנאים מוסמכים המשתמשים בחלקי אפל מקוריים היא הדרך הבטוחה והאמינה ביותר לקבל תיקון.

עוד מידע בקרוב…