ספוטיפיי הודיעה על שדרוג משמעותי למשתמשי Apple Watch

חברת Spotify הודיעה על הוספה של האפשרות להוריד רשימות השמעה, אלבומים ופודקאסטים ישירות ל- Apple Watch כדי לאפשר את ניגון התכנים במצב לא מקוון, כך הודיעה החברה אתמול. משתמשים יוכלו לנגן את המוזיקה שלהם , להוסיף ולמחוק תכני Spotify באייפון ולסנכרן עם השעון.

“האפשרות להוריד מוזיקה ופודקאסטים משלימה את התכונה הקיימת של היכולת להזרים את המוזיקה המועדפת שלך מהשעון, ועכשיו אפילו לא צריך לקחת את הטלפון “, אמרה החברה בהכרזה שלה.

ספוטיפיי הוסיפה את היכולת להזרים מוזיקה באמצעות Apple Watch בנובמבר. עד לאותה נקודה, ה-Apple Watch עבד רק כשלט עבור המוזיקה המתנגנת באייפון או במכשיר אחר תומך Spotify Connect. ספוטיפיי השיקה לראשונה את האפליקציה ל- Apple Watch בשנת 2018.

עם אפשרות ההורדה ב- Apple Watch, משתמשים יכולים להשתמש גם בסירי להפעלת שירים ישירות מ Spotify, ממש כמו באייפון.

 

מקור: Spotify

התכונה החדשה תהיה זמינה החל מיום שישי ותגיע בהדרגה במהלך השבועות הקרובים לבעלי Apple Watch מסדרה 3 ואילך שמריצים את WatchOS 6.0 ואילך, עם המלצה ל WatchOS 7.1 ומעלה . נדרש גם מנוי Spotify פרימיום, מחירו של מנוי פרימיום ללקוחות בישראל הוא 20 ש”ח בחודש.

שירות הזרמת מוזיקה אחר, Deezer, הקדים את ספוטיפיי והוסיף את היכולת להוריד מוזיקה מאפליקציית Apple Watch שלה בתחילת השבוע.מקור: The Verge

עוד חדשות מעניינות