אפל הכריזה על תחרות צילום לילה חדשה!

אפל מתחילה את השנה החדשה בכך שהיא חוגגת דרכים שובבות לב לצילום באייפון באמצעות אתגר הצילום החדש של מצב הלילה.  המשתמשים מוזמנים לשתף את תמונות מצב הלילה המרשימות שלהם שצולמו באמצעות iPhone 11, iPhone 11 Pro ו- iPhone 11 Pro Max.

 החל מהיום עד ה -29 בינואר, אפל מחפשת אחר צילומי מצב הלילה המהממים ביותר של משתמשים ברחבי העולם.  צוות שופטים נבחרים יעריך את ההגשות שיחשפו חמש תמונות מנצחות ב -4 במרץ.

 התמונות הזוכות יחגגו בגלריה באפל ניוז רום, apple.com ואינסטגרם אפל (@ apple).  הם עשויים להופיע גם בקמפיינים דיגיטליים, בחנויות אפל, בשלטי חוצות או בתערוכת תמונות של צד שלישי.  הגשת צילומי מצב הלילה שלך

 שתפו את התמונות המובילות של מצב הלילה שצולמו באייפון 11, אייפון 11 פרו ואייפון 11 פרו מקס באינסטגרם וטוויטר באמצעות האשטאגים #ShotoniPhone ו- #NightmodeChallenge כדי להשתתף באתגר. לשים לב רק לציין באיזה מכשיר צלמתם את התמונה.

רק להזכיר לכם, בינואר 2019 אפל עשתה גם תחרות צילום תמונות ומבין הזוכים הייתה גם ישראלית:

View this post on Instagram

חודש שעבר אפל התחילה עם תחרות shotoniphone, משתמשים מעלים תמונה שהם צלמו עם האייפון שלהם, ומכל התמונות אפל תבחר 10 כדי להציג בחנויות ובשלטי חוצות בערים שונות בעולם! מהתמונות שנבחרו זכתה @dinalf ! מזל טוב!!!!! #apple #shotoniphone #iphone רשימת הזוכים המלאה: אלכס ג'יאנג, בלייק מרווין, אליזבת סקרוט, אנדרו גריסוולד, ברנרד אנטולין ולידי דרמוואן מארה"ב, דארן סו מסינגפור, ניקיטה ירוש מבלארוס, דינה אלפסי מישראל ורוברט גלייזר מגרמניה

A post shared by טיפים למשתמשי אפל (@appletipsil) on