כיצד לשחזר מכשיר נעול

במקרה ושכחתם את קוד הגישה לטלפון

אם שכחתם את קוד הגישה של האייפון או האייפד שלכם, או שהמכשיר ננעל

אם שכחתם את קוד הגישה, או שמופיעה על המסך הודעה שאומרת שה״אייפון ננעל״, עקבו אחר הצעדים בכתבה זו כדי להסיר את הסיסמה. המידע שיש לכם על המכשיר כבר לא יהיה זמין ואתם תצטרכו למחוק את המכשיר ולהתקין מחדש את מערכת ההפעלה.

במקרה שאתם שוכחים את קוד הגישה ומקישים את הקוד השגוי מספר פעמים, אתם תהיו ״נעולים״ מחוץ למכשיר והודעה תופיעה על המסך שאומרת שהמכשיר ננעל. כדי לשחזר את הטלפון למצב שמיש, אתם צריכים להסיר את קוד הגישה על ידי שחזור המכשיר.

להסיר את קוד הגישה

אם יצרתם גיבוי קודם למכשיר ה iOS שלכם, תוכלו לשחזר את כל המידע וההגדרות שלכם בעזרת אותו גיבוי. אם אתם לא עשיתם גיבוי לפני ששכחתם את קוד הגישה, לא תוכלו לשחזר את כל המידע (מלבד המידע הרגיל שזמין דרך חשבון ה iCloud שלכם).

  1. אם עדיין לא התקנתם את iTunes, לחצו כאן כדי להוריד ולהתקין במק או בווינדוס.
  2. חברו את מכשיר ה iOS שלכם למחשב והפעילו את iTunes.
  3. בזמן שהמכשיר מחובר למחשב, בצעו הפעלה מחדש בכוח (Force Restart).
  • באייפון 8 ומעלה, לחצו ועזבו במהרה את כפתור הרמת קול. לחצו ועזבו במהרה את כפתור הנמכת הקול. ואז, לחצו בלי לעזוב על כפתור הצד עד שתראו את חלון ״מצב שחזור״.

  • באייפד פרו עם Face ID, לחצו ועזבו במהרה את כפתור הרמת קול. לחצו ועזבו במהרה את כפתור הנמכת הקול. ואז, לחצו בלי לעזוב על הכפתור העליון עד שתראו את חלון ״מצב שחזור״.

  • במכשיר iPhone 7 ו 7 פלוס, לחצו בלי לעזוב על כפתור הנמכת הקול ועל כפתור הצד עד שתראו את חלון ״מצב שחזור״.
  • במכשיר iPhone 6s ולפני, לחצו בלי לעזוב על כפתור הבית ועל הכפתור העליון עד שתראו את חלון ״מצב שחזור״.

כשיופיע חלון המבקש לעדכן או לשחזר את המכשיר, בחרו בשחזור

אייטונס יוריד את התוכנה הכי עדכנית למכשיר שלכם. אם התהליך יקח יותר מ 15 דקות, המכשיר שלכם ייצא ממצב השחזור ותהיו צריכים לחזור על צעדים 2 ו 3 שוב.

המתינו שתהליך השחזור יסתיים. לאחר מכן תוכלו להגיד את המכשיר מחדש ואם יש לכם גיבוי תוכלו לשחזר אותו.

בהצלחה!

*חשוב לציין, במכשיר שבו find my iPhone דלוק, לאחר השחזור הטלפון יבקש ממכם להזין את שם משתמש וסיסמה של אותו חשבון iCloud.

פרסמנו גם וידאו מהערוץ היוטיוב שלנו כיצד ניתן לעשות את זה:

כתיבת תגובה