האם לאייפון 11 לא יהיה את כיתוב ה-"אייפון" בגב?

קרוב לוודאי שאנו נמצאים במרחק של פחות מחודש מההכרזה של שלושת מכשירי האייפון החדשים, וכעת , משתמש אנונימי הטוען כי הוא עובד במפעל Foxconn בסין, שיתף פרטים לכאורה על המכשירים החדשים באתר שאלות ותשובות הסיני "ג'יהו" . הרשימה פורסמה ב -30 ביולי והוצגה היום ב- Slashleaks.

בעוד שרבים מהפרטים ברשימה כבר ב"מאגר" השמועות, או לכל הפחות מתקבלים על הדעת, מידע זה אינו מאומת וכמובן שניתן יהיה לזייפו. במילים אחרות, לא להעלות ציפיות.

החל מעיצוב, טוען עובד פוקסקון לכאורה שלפחות אחד מהאייפונים החדשים יהיה זמין בצבע ירוק כהה חדש לחלוטין. זה מתחבר עם דו"ח קודם מהבלוג היפני Mac Otakara שטען כי ה- iPhone XR הבא יהיה זמין בגימור ירוק ולבנדר.

הזכוכית האחורית אמורה להיות בעלת מראה מט, תואם לדיווח של האנליטיקאי מינג-צ'י קואו שטוען כי שלושת מכשירי האייפון של 2019 יכללו מעטפת זכוכית מזוגגת.

אך הדבר המעניין הוא שההדלפה מציעה כי מיתוג "אייפון" יוסר מגב המכשירים. זה לא משהו ששמענו בעבר, אבל בהחלט יתכן שאפל מאמינה שהאייפון מספיק קל להבחנה בכדי להסיר את השם לטובת עיצוב מינימליסטי יותר

באשר לפרונט, אומרים שעיצוב מכשירי ה- iPhone של 2019 זהה כמעט לדגמי 2018, כולל "חיתוך" של מצלמת ה FaceID. עם זאת, בגלל ההסרה (כנראה) של 3D Touch, התצוגה צפויה להיות דקה יותר.

עובד פוקסקון טוען כי לאייפון XS Max הבא יהיה נפח סוללה של 3,969 מיליאמפר – זו הפעם הראשונה שראינו את המספר הזה. פרטים אחרים ברשימה זכו לשמועות רבות, כולל מצלמות אחוריות עדשות משולשות, מחבר הברק החי ומגע 3D הושמט.

מה אתם חושבים שיהיה באייפון הבא?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *