אפל מפרסמת הצהרה של טים קוק לגבי נגיף הקורונה

אפל פרסמה היום הצהרה של טים קוק לגבי נגיף הקורונה והדרכים שבה אפל תעזור להתמודד במצב הנוכחי:

למשפחת אפל העולמית,

ההתפשטות הגלובלית של COVID-19 משפיעה על כל אחד מאיתנו. אצל אפל אנחנו קודם כל אנשים, ואנחנו עושים את מה שאנחנו עושים מתוך אמונה שהטכנולוגיה יכולה לשנות חיים ובתקווה שהיא יכולה להיות כלי חשוב ברגע כזה. המורים מציגים חידושים כדי לגרום לשיעורים מרוחקים להתעורר לחיים. חברות מנסות דרכים חדשות להישאר פרודוקטיביים. ומומחים רפואיים יכולים לאבחן מחלות ולהגיע למיליונים עם עדכונים קריטיים כהרף עין. כולנו מסתגלים ומגיבים בדרכנו, ואפל רוצה להמשיך ולמלא תפקיד בסיוע לאנשים וקהילות להתפתח חזק יותר.

אך המאמץ הגלובלי הזה – להגן על הפגיעים ביותר, לחקור את הנגיף הזה ולדאוג לחולים – מחייב את כל הטיפול שלנו ואת כל השתתפותנו. ואני רוצה לעדכן אתכם לגבי הדרכים בהן אנו מבצעים את חלקנו.

לתת בחזרה לכולם

התרומות של אפל לתגובה העולמית COVID-19 – הן כדי לסייע בטיפול בחולים והן בכדי להפחית את ההשפעות הכלכליות והקהילתיות של המגיפה – הגיעו היום ל -15 מיליון דולר ברחבי העולם.

אנו גם מכריזים כי אנו נתרום פי 2 על כל תרומה של עובד אפל לתמיכה במאמצי תגובה COVID-19 באופן מקומי, ארצי ובינלאומי.

במשרדינו ובחנויות שלנו

ראשית, אני רוצה להזכיר את המשפחה של אפל בסין הגדולה. למרות ששיעור הזיהומים ירד באופן דרמטי, אנו יודעים שההשפעות של COVID-19 עדיין מורגשות מאוד. אני רוצה להביע את הכרת התודה העמוקה שלי לצוות שלנו בסין על נחישותם ורוחם. נכון להיום, כל החנויות שלנו בסין הגדולה נפתחו מחדש. אני גם רוצה להודות לצוות הפעילות ולשותפינו על המאמצים המדהימים שלהם להחזיר את שרשרת האספקה ​​שלנו. מה שלמדנו יחד עזר לכולנו לפתח את השיטות הטובות ביותר המסייעות רבות בתגובה הגלובלית שלנו.

אחד הלקחים הללו הוא שהדרך היעילה ביותר למזער את הסיכון להעברת הנגיף היא להפחית את הצפיפות ולמקסם את המרחק החברתי. מכיוון ששיעור הזיהומים החדשים ממשיך לצמוח במקומות אחרים, אנו נוקטים צעדים נוספים להגנה על חברי הצוות והלקוחות שלנו.

אנו נסגור את כל החנויות הקמעונאיות שלנו מחוץ לסין הגדולה עד 27 במרץ. אנו מחויבים לספק שירות יוצא דופן ללקוחותינו. החנויות המקוונות שלנו פתוחות בכתובת www.apple.com, או שתוכלו להוריד את האפליקציה של Apple Store באפסטור. לקבלת שירות ותמיכה, לקוחות יכולים לבקר ב support.apple.com. אני רוצה להודות לצוותי הקמעונאות יוצאי הדופן שלנו על מסירותם להעשרת חיי הלקוחות שלנו. כולנו אסירי תודה לכם.
בכל משרדינו אנו עוברים להסדרי עבודה גמישים ברחבי סין הגדולה. המשמעות היא שחברי צוות צריכים לעבוד מרחוק אם העבודה שלהם מאפשרת, ואלו שעבודתם מחייבת אותם להיות באתר צריכים לפעול על פי הנחיות למקסום המרחב הבין אישי. ניקוי נרחב ועמוק יימשך בכל האתרים. בכל משרדינו אנו מבצעים בדיקות בריאות חדשות ובדיקות טמפרטורה.

כל כי שעובד "שעתי" אצלנו ימשיכו לקבל שכר בהתאמה לעסק כרגיל. הרחבנו את מדיניות החופשה שלנו בכדי להתאים לנסיבות בריאותיות אישיות או משפחתיות שנוצרו על ידי COVID-19 – כולל החלמה ממחלה, טיפול באדם אהוב חולה, הסגר חובה או אתגרים לטיפול בילדים עקב סגירות בית הספר.

למשתמשים ולשותפים שלנו

אנו יודעים שהמשתמשים שלנו תלויים במוצרי אפל כל הזמן, ובמיוחד בזמנים כאלה. אנו מביאים את אותה יצירתיות ותשוקה לעמוד באתגר הזה שאנחנו עושים בכל השאר שאנו מבצעים.

Apple News השיקה מדור חדש של COVID-19, בו המשתמשים יכולים להיות בטוחים שהם יכולים למצוא את הדיווחים המאומתים האחרונים מכלי חדשות מהימנים.

כפי שראיתם, ועידת המפתחים העולמית שלנו תהיה בפורמט מקוון חדש לחלוטין השנה. אנו רואים זאת הזדמנות להפגיש מפתחים ברחבי העולם בצורה חדשנית.
להסתכל קדימה

אין לטעות באתגר של הרגע הזה. כל משפחת אפל חייבת את המגיבים הראשונים, הרופאים, האחיות, החוקרים, מומחי בריאות הציבור ועובדי הציבור ברחבי העולם, שהעניקו לכל גרם הרוח שלהם כדי לעזור לעולם לפגוש את הרגע הזה. אנו עדיין לא יודעים בוודאות מתי הסיכון הגדול ביותר יהיה מאחורינו.

ובכל זאת קיבלתי השראה מהאנושיות והנחישות שראיתי מכל קצוות הקהילה הגלובלית שלנו. כפי שאמר הנשיא לינקולן בתקופה של מצוקה גדולה: "האירוע נערם בקושי, ועלינו לקום עם המאורע. מכיוון שהמקרה שלנו חדש, כך עלינו לחשוב מחדש ולהתנהג מחדש. "

כך תמיד בחרה אפל לעמוד באתגרים גדולים. וככה גם נקדים לפגוש את אירוע זה.

טים