דגמי אייפד חדשים בדרך, ואיירפודס 3 עוד השנה?

דגמי אייפד חדשים

לאחרונה רשמה אפל בוועדת הECC שהיא הוועדה הכלכלית המשותפת לאירופה ואסיה, לא פחות מחמישה דגמים שונים של אייפדים שעדיין לא הושקו. 

לפי הדיווח אותם דגמים כוללים את A2230, A2197, A2198, A2068 ו A2228.

כל אותם הדגמים נרשמו ככאלה שמריצים את מערכת ההפעלה של אפל לאייפדים, iPadOS.

לאחרונה, פורסמו שמועות שהחודש אפל מתחילה בייצור המוני של דגם אייפד חדש בגודל 10.2 אינץ׳. אם שמועות אלה נכונות זה אומר שההשקה יכולה להיות קרובה, אותו אייפד 10.2 או אייפד 7 צפוי להיות גדול יותר עם שוליים דקים יותר, וכנראה היורש של דגם ה9.7 המוזל יותר,שהעדכון האחרון שלו היה במרץ 2018.

המקור של אותם שמועות הוא המשתמש האנונימי CoinX שנחשב לאמין במיוחד.

בעבר פרסם בטוויטר את שמות האייפונים, XS, XS Max ואייפון XR לפני כולם.

בנוסף, חשף במדיוק את האייפד אייר 10.5 ואת העובדה שהאייפד פרו 11 יגיע בעובי 5.9 מ״מ, ועוד…

אם נמשיך את גל הדיווחים ונסתכל רחוק יותר השנה, האנליסט Ming-Chi-Kuo טען, ששני דגמי אייפד פרו חדשים ייכנסו לייצור המוני ברבעון האחרון של 2019 או ברבעון הראשון של 2020.

דגמי האייפד פרו האחרונים הושקו באוקטובר 2018.

מאותה וועדת ECC, הודלפו בעבר תרשימים של כמה וכמה מכשירי אפל חדשים שלא הושקו עדיין, שכוללים כמה דגמים של אייפד ואייפד פרו, אייפון, איירפודס, מק ואפל ווטש. אותם תרשימים מחויבים בחוק הרישום בוועדה על כל מכשיר אלקטרוני מוצפן שנמכר בגבולות רוסיה, אוזבקיסטן, קירגיסטן ועוד…

איירפודס 3

דיווחים של האנליסט Daniel Ives מספרים שאפל מתכננת לשחרר דגם שלישי במספר לאוזניות האיירפודס, הדגם החדש יכלול עמידות למים.

לשני הדגמים הראשונים של האוזניות אין את יכולת העמידות למים או זיעה, שלפי הרבה משתמשים זה אחד החסרונות העיקריים של אוזניות האיירפודס.

לאחרונה,אותו אנליסט אמר שהדגם החדש של האיירפודס ישוחרר לקראת תקופת החגים והקניות בארה״ב, ויכלול כנראה גם שינויים עיצוביים.

לאוזניות האיירפודס יש את אותו עיצוב מוכר מדצמבר 2016, ושינוי עיצוב בדגם החדש מתבקש על ידי רבים מהמשתמשים.

הדיווח עומד בשורה אחת עם מספר דיווחים נוספים שדיווחו על דגם חדש לאיירפודס שיושק בשנה הבאה.

מארק גורמן מסוכנות בלומברג היה הראשון לשרטט את מפת הדרכים של האיירפודס, בפברואר 2018 אמר מארק שאפל מתכננת להשיק דגם חדש לאיירפודס שכולל תמיכה מלאה בסירי, אותו הדגם המדובר שוחרר לבסוף אחרי עיקובים רבים במרץ 2019.

ביוני 2018, דיווח מארק שאפל עובדת על עוד דגם של האוזניות, שיגיעו עם עמידות למים וזיעה ועם יכולת סינון רעשים אקטיבית.

בנוסף,דיווח מארק שאפל מפתחת אוזניות גדולות שעוטפות את האוזן, הכוללות ביטול רעשים אקטיבי ואולי נראה הכרזה שלהן עוד השנה.

לפי הדיווח, אוזניות אלה יהיו איכותיות ברמת סטודיו ויהיו תחת המותג אפל ולא Beats.

בחודש אפריל, האנליסט Ming-Chi Kou שנחשב אמין במיוחד, אמר ששני דגמים חדשים של האיירפודס ככל הנראה ייכנסו לייצור המוני ברבעון האחרון של 2019 או ברבעון הראשון של 2020.

בנוסף, אמר שאחד הדגמים יגיע בעיצוב חדש ושונה ובתג מחיר יקר יותר.

שני דגמי האיירפודס הצפויים יגיעו ככל הנראה עם שינויים עיצוביים כאלה ואחרים שיועילו להעלאת המודעות והמכירות, יחסכו במקום ויוזילו עלויות.

לפי האתר הטיוואני DigiTimes דגם שלישי לאוזניות עם מסנן רעשים אקטיבי צפוי להיות מושק עד סוף השנה.

אנחנו נראה בעתיד הקרוב עד כמה אותם שמועות ודיווחים אכן נכונים, עד אז רק נקווה שאפל הולכת להפתיע אותנו כמו שרק היא יודעת.

כתיבת תגובה