אפל עדכנה את ה MacBook Pro 13 עם מקלדת חדשה, מעבד חדש ועוד…

אפל עדכנה היום את ה- MacBook Pro בגודל 13 אינץ' עם ה- Magic Keyboard, לצד שיפורי מפרט טכני וביצועים. ה- Pro החדש בגודל 13 אינץ 'כולל מקלדת עם מנגנון המספריים, המסמנים את סיום עידן המקבוק של מקלדת מנגנון הפרפר הבעייתית.

 ה- MacBook Pro מגיע עם מעבד אינטל מהדור העשירי ועם 16GB RAM בדגמים מסוימים.

אפל טוענת כי המעבדים החדשים הם במהירות של עד 2.8X יותר ממה שהוצע בעבר. עם זאת, הדגמים ה"פשוטים" יותר, במחיר של $1299 ו- $1499 מגיעים עם מעבד מהדור השמיני.

לאחר חמש שנים של תלונות על מקלדת מנגנון הפרפר הלא אמינה, אפל העבירה את כל מערך הניידים שלה מפרפר למנגון מספריים במהלך ששת החודשים האחרונים. מקלדת הקסם כוללת מקשי חצים עם צורה הפוכה , ומקש Escape פיזי . המקלדת עדיין מכילה Touch ID ואת ה Touch Bar, במקום מקשי פונקציה מסורתיים.

הדור הקודם של דגם הבסיס של MacBook Pro הציג SSD של 128 ג'יגה-בייט. כעת, כל הדגמים בגודל 13 אינץ' מציעים לפחות 256 ג'יגה-בייט. וניתן לשדרג אותם בעת ההזמנה עד ל 4 טרה בייט

בניגוד לשדרוג ה- MacBook Pro בגודל 15 אינץ שלמעשה עודכן ל 16' , נראה כי אפל לא שינתה את העיצוב הפיזי של ה- MacBook Pro החדש החדש . הוא כולל אותו גודל מסך, ואותן שוליים גדולים כמו הדור הקודם.

ה- MacBook Pro החדש בגודל 13 אינץ' מתחיל ב -1299 דולר. קונים?

מקור: apple.com/9to5mac