הכירו את הדגם החדש של ה-iMac שנחת בישראל

אפל הציגה לראשונה את iMac האלומיניום באוגוסט 2007 והפכה אותו לזמין בגרסאות 20 אינץ ‘ו -24 אינץ’. זה היה עדכון מרכזי בהשוואה לעיצוב הפלסטי הקודם של ה- iMac, שהיה זמין בגרסאות מסך בגודל 17, 20 ו- 24 אינץ ‘בין אוגוסט 2004 לאוגוסט 2007.

פירוש הדבר שהיו שלוש שנים בין כשאפל הציגה את ה- iMac G5 הפלסטי הלבן ואת ה- iMac מאלומיניום בשנת 2007 – זמן תפנית מהיר למדי לעיצוב מחדש גדול של מק. באותו אמצע 2007, ה- iMac היה רק ​​אבן דריכה. למרות היותו בעל חזית אלומיניום, הוא עדיין הציג מעטה אחורי עשוי פלסטיק שחור, שהיה הבדל מוחלט מחזית האלומיניום המלוטשת.

בשנת 2009, אפל שדרגה את מערך ה- iMac שלה בעיצוב unibody מאלומיניום בגרסאות 21.5 אינץ’ ו -27 אינץ’ – והציגה את שני גדלי המסך שעדיין נמצאים בשימוש כיום. בסופו של דבר עיצוב זה עיצב את עתידו של ה- iMac, כאשר אפל מתמקדת בתמחור במקום לעצב אותו מחדש לחלוטין.

באוקטובר 2012, אפל עיצבה מחדש את ה- iMac עם פרופיל צד דק במיוחד והסירה את SuperDrive (כונן הדיסקים). בעוד שהנקודה הדקה ביותר שהיא המסגרת בעצם היא 5 מ”מ, עדיין יש בליטה לא כל כך אסתטית מאחור כדי להכיל את הרכיבי הפנים ומערכת הקירור של ה- iMac. בשנת 2015 שודרג ה- iMac עם צג רשתית.

באמצעות שינויים אלה, המראה הכללי של ה- iMac נשאר זהה: מבנה אלומיניום עם מסגרת שחורה ואלומיניום. העדכון המשמעותי האחרון ל- iMac היה הצגתו של עיצוב האלומיניום unibody בשנת 2009, אך אפילו המעבר הזה החל למעשה בשנת 2008.

באותה תקופה בשנת 2012, אפל שהפכה את הפרופיל הצדדי של ה- iMac דק במיוחד הייתה בהחלט מראה מלוטש והייתה עיצוב חדשני. בשימוש בעולם האמיתי, עם זאת, שינוי זה היה הרבה פחות בולט, במיוחד כשהמראה ההחיצוני החזי של ה- iMac נותר ללא שינוי זמן כה רב.

עם זאת, עם ה- iMac החדש של 24 אינץ’ 2021, אפל עיצבה מחדש רשמית את ה- iMac.

ה- iMac החדש כולל צג 24 אינץ’ עם טכנולוגיית תצוגת True Tone. האיימק זמין במגוון צבעים חדשים. ה- iMac החדש כולל פרופיל דק עם שוליים קטנים יותר סביב התצוגה, אך מרכז המסגרת התחתונה עדיין שם ודומה לעיצוב ה- iMac מהדור הקודם אך ללא לוגו Apple.

מאלה הם מידות ה- iMac בגודל 24 אינץ’:

משקל: 4.45 ק”ג
רוחב: 54.7 ס”מ
גובה: 46.1 ס”מ
עובי: 14.7 מ”מ


ה- iMac 2021 מגיע בשבעה צבעים שונים: ירוק, צהוב, כתום, ורוד, סגול, כחול וכסף. הצבעים נועזים יותר בגב ובהירים יותר במסגרת הקדמית התחתונה.

אפל הרשימה את השוק עם השחרור של שבב ה-M1 בשנה שעברה, וזה מה שמניע כיום את ה- MacBook Air האחרון, ה- MacBook Pro 13 אינץ’, וה- Mac mini. אפל כמובן לא סיימה את העבודה, והיא תמשיך להעביר את כל מערך המק שלה למעבדי Apple Silicon בשנת 2021, כולל ה- iMac.

ה- 24 אינץ’ החדש מופעל על ידי שבב Apple Silicon M1 שבתוכו, אותו אפל משלבת ב M1 Mac mini, MacBook Pro ו- Mac mini.

ניתן להזמין את ה- iMac בגודל 24 אינץ’ עם מעבד גרפי בעל 7 ליבות או מעבד גרפי בעל 8 ליבות. בכל התצורות, מגיע מעבד בעל 8 ליבות. ניתן גם להזמין את האיימק עם זיכרון אחיד של 8GB או זיכרון אחיד של 16GB (לא ניחן לשדרוג לאחר הרכישה). אפשרויות האחסון כוללות 256GB, 512GB, 1TB ו- 2TB.

דגם ה- iMac הבסיסי (2021) כולל שתי יציאות Thunderbolt ושקע אוזניות. תצורות יוקרתיות יותר כוללות שתי יציאות Thunderbolt, שתי יציאות USB-C, שקע אוזניות וקישוריות אינטרנט קווית על גבי חיבור החשמל.

יחד עם ה-iMac החדש, אפל הודיעה גם על מקלדת חדשה עם חיישן TouchID. זוהי הפעם הראשונה בה אפל הרחיבה את התמיכה בחיישן טביעת האצבע שלה והוסיפה אותו למקלדת חיצונית והיא מאפשר לבטל את נעילת ה- Mac , לאמת את רכישות Apple Pay ו- App Store ועוד.

המקלדת מותאמת גם לצבע של ה- iMac עצמו, כמו גם העכבר ומשטח המגע.

המקלדת החיצונית עם מזהה TouchID לא נמכרת בנפרד, אך אפל אומרת שהיא תפעל עם כל מק שמגיע עם M1. פירוש הדבר שאם תשיגו לעצמכם אחת, תוכלו להשתמש במקלדת עם TouchID עם M1 Mac mini, M1 MacBook Air ו- M1 MacBook Pro.

ועכשיו החלק החשוב שהוא המחיר של ה iMac ואיפה ניתן לרכוש

ה -iMac החדש בגרסתו הבסיסית עם מעבד בעל 8 ליבות,מעבד גרפי בעל 7 ליבות עם 8 RAM זיכרון אחיד, 256GB SSD, שתי יציאות Thunderbolt, מקלדת ללא Touch ID ועכבר
זמין ב: ירוק וכסף.

לרכישה ברשת אייבורי במחיר של 5290 ש”ח לחצו כאן
לרכישה ברשת KSP במחיר של 5290 ש”ח לחצו כאן

ה-iMac החדש בגרסה הגבוהה יותר עם מעבד בעל 8 ליבות מעבד גרפי בעל 8 ליבות גם הוא ,עם זיכרון אחיד של 8 ג’יגה-בייט, SSD 512GB , שתי יציאות Thunderbolt, שתי יציאות USB 3, מקלדת עם Touch ID, עכבר וקישוריות אינטרנט חוטית.
זמין בכחול וכסף

לרכישה ברשת KSP במחיר של 6990 ש”ח לחצו כאן