עדכון קריטי למכשירים ישנים גם שוחרר היום

לצד ההשקה של iOS 12.4, אפל פרסמה היום גירסאות חדשות של iOS 9.3.6 ו- iOS 10.3.4 עבור מכשירי iPhone ו- iPads ישנים יותר שאינם מסוגלים להפעיל את iOS 12.4.

עדכון iOS 9.3.6 זמין עבור דגמים סלולריים של המיני iPad המקורי, iPad 2, ו- iPad 3, בעוד iOS 10.3.4 זמין עבור הגירסה הסלולארית של iPad 4 ו- iPhone 5.

עדכונים אלה ניתנים להורדה במכשירים מתאימים באמצעות האפליקציה 'הגדרות'.  כדי לגשת לתוכנה, עבור אל הגדרות> כללי> עדכון תוכנה.

אפל פרסמה את עדכוני התוכנה הישנים יותר כדי לטפל בבעיה שעשויה להשפיע על ביצועי המיקום של GPS ולהוביל לתאריך ולשעה שגויים של המערכת.  במסמך תמיכה, אומרת אפל כי החל בנובמבר 2019, כמה דגמי iPhone ו- iPad שהוצגו בשנת 2012 ולפני חייבים את עדכון זה כדי לשמור על מיקום GPS מדויק עקב בעיה שהחלה להשפיע על מוצרים שבהם מופעל GPS של יצרנים אחרים ב -6 באפריל 2019.

אפל ממליצה לכל המשתמשים עם התקנים כשירים להתקין את העדכונים החדשים.  מכשירי אפל לא יושפעו עד ה -3 בנובמבר 2019, כך שיהיה מספיק זמן למשתמשים עם מכשירי iPhone ו- iPads מושפעים להתקין את התוכנה החדשה.

לדברי אפל, מי שלא מעדכן לגרסה החדשה של iOS עד ה -3 בנובמבר עשוי לראות את מכשירי ה- iPhones וה- iPad שלהם אינם שומרים על מיקום GPS מדויק ותכונות המסתמכות על תאריך ושעה נכונים, כגון סנכרון עם iCloud ואחזור דוא"ל  , אולי לא יעבוד

כתיבת תגובה