הודעות ב macOS Mojave

עם היישום ״הודעות״, קל לשמור על קשר. צור/י קשר עם אדם אחד או יותר באמצעות הודעות מלל, הודעות קוליות או שיחות וידאו. ניתן גם לשתף קבצים.

התחבר/י ושלח/י. התחבר/י עם ה-Apple Watch ID שלך כדי לשלוח ולקבל כמות בלתי מוגבלת של הודעות iMessage, כולל הודעות SMS, תמונות, תמונות Live Photo, סרטים ועוד, אל ומכל מי שיש לו Mac‏‏, iPhone‏, iPad‏, iPod touch או Apple Watch.

טיפ: ניתן גם לשלוח ולקבל הודעות SMS ו-MMS ב-Mac, כך שתוכל/י לשלוח הודעות לחברים עם iPhone מה-Mac, אם ה-iPhone שלך (עם iOS 8.1 ומעלה) מחובר ל״הודעות״ עם אותו Apple ID. ב-iPhone, עבור/י ל״הגדרות״ > ״הודעות״, הקש/י על ״העברת הודעות מלל״ ולאחר מכן הקש/י על שמו של ה-Mac כדי להפעיל את ״העברת הודעות״. ב-Mac, יופיע קוד הפעלה. הקש/י קוד זה ב-iPhone ואז הקש/י על ״אפשר״.

שאל/י את Siri. אמור/י משהו כמו: ״תכתוב לאמא שאני מאחר״.

 

הפוך/י את העיסוק בהודעות לכיפי. הוסף/י חיים לשיחות על-ידי צירוף אמוג׳י גדולים או Tapbacks להודעות. כדי להוסיף Tapback, לחץ/י על ההודעה והחזק/י, ואז בחר/י Tapback. חפש/י מדבקות, Digital Touch, הודעות בכתב-יד ודיו בלתי נראה בהודעות שחבריך שולחים לך ממכשיר ה-iOS או מה-Apple Watch שלהם.

כשהודעת מלל פשוט אינה מספיקה. אם לחברך יש FaceTime, תוכלו להתחיל שיחת וידאו או שיחה קולית ב-FaceTime ישר מתוך שיחה ב״הודעות״. פשוט לחץ/י על ״פרטים״ בחלון ההודעה ולאחר מכן לחץ/י על הכפתור ״וידאו״ או על הכפתור ״שמע״ .

שתף/י את המסך שלך. תוכל/י לשתף את המסך שלך עם חברים – או להיפך, לראות את המסך שהם משתפים – ואפילו לפתוח תיקיות, ליצור מסמכים ולהעתיק קבצים על‑ידי גרירתם למכתבה במסך המשותף. לחץ/י על ״פרטים״ ולאחר מכן לחץ/י על הכפתור ״שיתוף מסך״ .

למד/י עוד. למידע נוסף בנושא ״הודעות״, ראה/י המדריך למשתמש/ת של ״הודעות״.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter

כתיבת תגובה