אפל ככל הנראה תדחה את האירוע שהיה מתוכנן לסוף מרץ עקב נגיף הקורונה

אפל כנראה תדחה את האירוע שהיה אמור להיות בסוף חודש מרץ עם הצגת מוצרים חדשים כמו האייפון המוזל ואייפד פרו חדש עם מצלמה חדשה (3 עדשות), כך דווח באתר cultofmac

לפי הדיווח אפל מודאגת מהאפשרות שהרבה אנשים יהיו במקום סגורבמהלך האירוע המתוכנן. הייתה שמועה בפברואר שהציעה שאפל תקיים את האירוע ב -31 במרץ, אבל אפל מעולם לא הודיעה על האירוע ולכן לא היה שום אישור שהוא עומד לקרות.

זה לא יהיה מפתיע אם האירוע שהיה אמור להתקיים יבוטל, אתמול אסר מחוז סנטה קלרה, שממוקם קופרטינו, על התקהלויות של 1,000 איש ומעלה. האיסור נמשך בין 11 במרץ ל -1 באפריל, כך שאפל לא יכולה לערוך אירוע גדול בחודש מרץ גם אם היא רוצה.

שנאמר שההוראה ממחוז סנטה קלרה היוותה גורם מרכזי בהחלטה לדחות את האירוע, המקור של Cult of Mac טוען גם כי היו "עיכובים בייצור שניים מהמוצרים העיקריים", מה בכלל הנראה הוביל את אפל לבטל את האירוע.

רבים מהספקים של אפל בסין נאלצו לסגור את המפעלים שלהם בפברואר בגלל וירוס הקורונה, מה שעלול גרם לעיכובים בייצור מכשירים כמו האייפון המוזל (9 או SE2).

כעת אומרים כי אפל מחכה להעריך טוב יותר את "לוח הזמנים לייצור רכיבים" ו"הרכבת המוצר הסופי ", מה שמקשה על קביעת תוכנית ההכרזה על המוצר.

בהתחשב באיסור של מחוז סנטה קלרה, ברור שלא יתקיים אירוע בחודש מרץ, אך היו הרבה שמועות מעורבות על זמינות המוצר ומצב הייצור של מכשירים חדשים.

אפילו ללא אירוע, אפל יכולה לבחור לחשוף את המוצרים הללו בחודש מרץ באמצעות הודעה לעיתונות, אם כי גם סוגיות הייצור עלולות לעכב את ההכרזות.

ועידת המפתחים העולמית של אפל, המתקיימת בדרך כלל ביוני, נמצאת גם בסכנה. האירוע מושך בדרך כלל כ -5,000 מפתחים שמתכנסים במרכז הכנסים בקליפורניה.

האיסור על מחוז סנטה קלרה לא נמשך לחודש יוני בשלב זה, אך אפל עדיין עשויה לבחור לבטל את הוועידה בהינתן כיצד יתפשט וירוס הקורנה באזור בשבועות הקרובים.

הכרזות ה- WWDC מגיעות בדרך כלל כמה חודשים לפני שהוועידה מתוכננת לתת למפתחים זמן לרכוש טיסות ולהזמין חדרי מלון, כך שאפשר לשמוע בקרוב על תוכניות ה- WWDC של אפל בקרוב.

גם אם אפל לא תקיים אירוע מפתחים עם אנשים במתחם, היא עדיין יכולה לבחור לחשוף את עדכוני התוכנה החדשים באמצעות אירוע וירטואלי ולארח מפגשים וירטואליים למפתחים.