דיווח: קיצורי דרך, זמן מסך ואפקטים בהודעות יגיעו ל MacOS 10.15

אפליקציות שיש ב- iOS ותכונות, כולל קיצורי דרך, זמן מסך ואפקטים של iMessage יגיעו למק מאוחר יותר השנה, לאחר שנחשפו לראשונה בכנס המפתחים העולמי של אפל בחודש יוני. המידע היה משותף היום על ידי כתב ש- 9to5Mac, שדיבר עם אנשים שמקורבים לפיתוח של macOS 10.15.

 העדכון העיקרי ל- macOS , שצפוי לצאת בסתיו, יכלול תמיכה בקיצורי סירי.  אפל עדכנה את יישום workflow שרכשה בעבר עבור iOS כדי להפוך ל״קיצורי דרך״ בספטמבר 2018, לצד שחרורו של iOS 12. זה מאפשר לכם ליצור אוטומציה מרובת שלבים עם פקודת Siri פשוטה.

 היום, קיצורי דרך התרחב ליישומים רבים של צד שלישי כמו אמריקן איירליינס וקוויאר.  מאוחר יותר השנה, מחשבי מק יקבלו תמיכה "מערכתית" עבור סירי קיצורי דרך, על פי הדו"ח של היום.

 שנית, MacOS 10.15 יראה את תוספת של זמן מסך, אשר עוקב אחר השימוש במכשיר שלך וחוזר אליך בסוף כל שבוע עם נתונים סטטיסטיים על אילו יישומים אתה משתמש ביותר.  הורים יכולים להשתמש בתכונה כדי להגביל את הזמן שבו הילדים מבלים באפליקציות מסוימות, ואנשים שמנסים לקחת הפסקה ממדיה חברתית יכולים להגדיר מגבלות זמן על אפליקציות כמו Instagram ו- Twitter.

 ב- MacOS, תכונה זו תפעל באופן בסיסי בדיוק כמו ב- iOS.  הוא ישב בלוח חדש ב'העדפות מערכת 'כדי להתאים אישית את ההגדרות שלו, והודעה תופיע כאשר חרגת מגבלת הזמן, שבה תוכל לסגור את האפליקציה או לעקוף את נעילת הזמן במסך עם קוד גישה.

 לבסוף, MacOS סוף סוף יקבל אפקטים ב iMessage שהיו בלעדיים רק למכשירי iOS  במשך כמה שנים.  אלה כוללים אפקטים מסך מלא כמו הד, בלונים, קונפטי, ולייזרים. בגירסה הנוכחית של macOS, כאשר משתמש אייפון שולח את האפקטים האלה והם נקראים על מק, החלון שיחה פשוט רושם "נשלח עם [שם אפקט]" מתחת להודעה.

 החדשות של היום עוקבות אחר דיווחים קודמים על התוכניות של אפל לקשור את המערכות של iOS ו- macOS באופן הדוק יותר.  זה כולל מתן אפשרות למפתחים לשחרר אפליקציות אוניברסליות שעובדות בכל מכשירי iPhone, iPad ו- Mac, דבר שיכול לקרות ב -2021. בשנה שעברה ב- WWDC,אפל גם העבירה מספר אפליקציות iOS ל- MacOS בפעם הראשונה, כולל דף הבית, חדשות, תזכורות קוליות ומניות.

כתיבת תגובה