הודלפו תמונות של אפליקציות המוזיקה והטלוויזיה של אפל למק

אפל צפויה לחשוף את הגירסה הגדולה הבאה של macOS בכנס השנתי שלה למפתחים ביום שני הקרוב, ושמועות מצביעות על כך שהעדכון יציג אפליקציות עצמאיות למוסיקה ופודקאסטים. אפל גם אישרה כי יישום הטלוויזיה שלה גם למק בסתיו.

עכשיו, יש לנו הצצה ראשונה על איך שאפליקציות המוסיקה והטלוויזיה אמורות להראות , באדיבות 9To5Mac שפרסמו צילומי מסך של כל יישום. האתר אומר שצילומי מסך הם לגיטימיים, ולא קונספטים, אם כי חלקים הוסרו כדי להגן על מקורותיו.

הדיווח טוען כי האפליקציה החדשה של המוסיקה מבוססת על iTunes, כפי שנראה לפי אופן העיצוב הדומה. איזור אפל מיוזיק כולל ״בשבילך״, דפדוף ורדיו מופיעים בסרגל הצד עם פקדי השמעה למעלה.

אפליקציית המוזיקה החדשה – 9To5Mac

האפליקציה החדשה לטלוויזיה מוצגת עם סרגל כלים למעבר בין הקטעים 'עכשיו', 'סרטים', 'תכניות טלוויזיה', 'ילדים' ו'ספרייה '. סרגל הצד מכיל את קטעי המשנה של הספריה שנוספו לאחרונה, סרטים, תוכניות טלוויזיה, והורדו. יחד עם ז'אנרים כגון פעולה והרפתקאות, קומדיה, דרמה וילדים.

אפליקציית הטלוויזיה החדשה – 9To5Mac

צילומי המסך אינם חושפים הרבה במיוחד כיוון שחלק מהמידע הוסתר, אבל הם מספקים הצצה טובה של המראה הכללי וממשק המשתמש של אפליקציות המוסיקה והטלוויזיה ב- Mac. לא שותפו צילומי מסך של אפליקציית הפודקאסטים שאפל גם אמורה לחשוף.

אפל תחשוף את הגירסאות החדשות של macOS, iOS,tvOS ו watchOS ביום שני בשעה 20:00 והאירוע ישודר באתר של אפל לצפייה ישירה. נעדכן באתר, בפייסבוק ובאינסטגרם לגבי כל החדשות וההכרזות. יש למה לחכות!

כתיבת תגובה