דיווח: אייפון 12 ישוחרר באוקטובר ביחד עם רענון לאייפדים

הליקור ג'ון פרוסר, שיש לו רקורד יחסית טוב בכל מה שקשור לחיזוי התוכניות של אפל, אמר אתמול כי אפל תשיק את דגמי האייפון 12 ביחד עם אייפדים חדשים באוקטובר.

אפל חושפת ומשחררת בדרך כלל מכשירי אייפון חדשים בחודש ספטמבר, אך בעיות שנגרמו בגלל משבר הבריאות העולמי הביאו לעיכובים בייצור.

השבוע קוואלקום רמזה שאחד משותפי 5G שלה יראו עיכוב השקה "קל", הצהרה שמתייחסת ככל הנראה לאפל. אפל מתכננת להשתמש בשבבי 5G של קוואלקום בכל דגמי ה- iPhone החדשים לשנת 2020.

עד כה איננו יודעים בדיוק כמה זמן ידחו מכשירי האייפון, אך אפל יכולה לחשוף מכשירים חדשים בספטמבר ואז לשחרר אותם מאוחר יותר, כפי שעשתה עם ה- iPhone XR בשנת 2018. אוקטובר הוא ניחוש בטוח יחסית, כפי שהציע קוואלקום העיכוב לא יימשך זמן רב ושמועות אחרות הצביעו גם על השקה באוקטובר.

בנוסף לאייפון פרוסר לא סיפק תובנות לגבי אילו דגמי אייפד יקבלו רענון, אך היו כמה שמועות שהציעו כי iPad Pro עם תצוגת מיני-LED נמצא באופק, אם כי רוב המידע מצביע על כך שההשקה התעכבה עד 2021.

ה- iPad Pro‌ כבר קיבל רענון השנה, אך אפל עדיין לא עדכנה את ה- iPad mini, ה- iPad Air או ה- iPad הבסיסי, כך שכל אלה יוכלו לקבל עדכונים קלים.

היו כמה שמועות המצביעות על כך שאפל עובדת על מכשיר iPad Air בגודל 11 אינץ עם Touch ID מתחת למסך, ואם זה נכון, זה יהיה הרענון ה- ‌iPad‌ הבולט ביותר באופק.

בנוסף, מוקדם יותר השבוע אמר פרוסר כי אפל תשיק iMac חדש באוגוסט.

כל מה שנשאר זה לחכות ולראות!

מקור: macrumors