אייפון נמצא בתחתית האגם, עדיין עובד לאחר 6 חודשים מתחת למים

מכשיר אייפון 11 נמצא לאחרונה באגם הריסון בקולומביה הבריטית על ידי הצוללנים קלייטון הלקנברג ואשתו הת’ר, כשהטלפון נשאר במצב עבודה מלא וחזר לבעליו, כך דיווח חדשות CBC.

קלייטון והת’ר הם צוללנים חופשיים מצ’יליוואק שמבלים את זמנם הפנוי בניקיון אגם הריסון בקולומביה הבריטית, ומתעדים את התקדמותם בערוץ היוטיוב שלהם’ Aquatic Monkey ‘.

ההרפתקאות של זוג הצלילה החופשית כוללות מציאת אייפונים או GoPro בתחתית האגם, אך באירוע נדיר זה, הטלפון פשוט עבד ברגע שקלייטון ניסה להפעיל אותו בבית.

“לקחתי את זה הביתה, ניקיתי ממנו את הלכלוך וזה פשוט נדלק ישר, אז זה היה די מדהים”, אמר הצוללן החופשי.

האייפון מתפקד טוב במבחני ירידה לעומק במים ולמרות שאייפונים מטבעם אטומים היטב, ידוע כי האייפון 11 והאייפון 12 פשוט מצטיינים בסיבולת תת-מימית. למרות זאת, פשוט להדליק לאחר בילוי של 6 חודשים בתחתית אגם זה רק משהו אחר.

האייפון הספציפי הזה היה שייך לתושבת וונקובר, פאטמה גודסי, שהייתה סקפטית באופן מובן כשקלייטון שלח לה הודעה כי הוא מחזיק בטלפון שאיבדה באגם הריסון לפני חצי שנה.

במקור, גודסי הפילה את הטלפון למים בחודש ספטמבר בעת שרכבה על סירות פגושים באגם הריסון. “הייתי במצב בו איבדתי איזון ושמטתי אותו למים”, אמרה.

לגודסי יש כעת את האייפון 11 שכבר השלימה עם אובדנו, והוא במצד עבודה מעולה. עם גישה מלאה לתמונות, לאנשי הקשר שלה ועוד.

“הייתי בהלם מוחלט, בהתחלה. זה היה כמו טלפון זומבי שחזר אלי, כי לגמרי השלמתי עם זה שהוא נעלם “, הוסיפה.

שוב, זה מראה את האיטום המדהים של מכשירי האייפון של אפל, שכבר ראינו בבדיקות מתחת למים. זו גם תזכורת טובה לגבות את הטלפון שלהם, במיוחד עם iCloud. כך שאם יקרה לכם משהו דומה, שתמיד יהיה לכם גיבוי בענן.