אחרי כמעט 30 שנה: גורו העיצוב ג׳וני אייב עוזב את אפל

אפל הודיעה היום כי סר ג'וני אייב, אחראי העיצוב הראשי של אפל, שאחראי על העיצוב של מוצרים כמו איימק, אייפון, אייפוד ואייפד, יעזוב את החברה בהמשך השנה כדי להקים חברת עיצוב עצמאית שתמנה את אפל בקרב לקוחותיה העיקריים.  בעוד הוא רודף פרויקטים אישיים, אייב בחברה החדשה שלו ימשיך לעבוד מקרוב על מגוון רחב של פרויקטים עם אפל.

"ג'וני הוא דמות ייחודית בעולם העיצוב ותפקידו בהתחדשותה של אפל לא יכול להיות מוגזם, החל מ iMac פורץ דרך של 1998 ל- iPhone ואת השאיפה חסרת תקדים של אפל פארק, שם לאחרונה הוא השקיע כל כך הרבה אנרגיה וטיפול אישי,"  אמר טים קוק, מנכ"ל אפל. "אפל תמשיך ליהנות מכישרונותיו של ג'וני על ידי עבודה ישירה איתו על פרויקטים בלעדיים, ועל ידי עבודה מתמשכת של צוות עיצוב מבריק ומלא תשוקה שהוא בנה. אחרי כל כך הרבה שנים בעבודה צמודה, אני שמח שהיחסים שלנו ממשיכים להתפתח, ואני מצפה לעבוד עם ג'וני זמן רב בעתיד ".

"אחרי כמעט 30 שנה ואינספור פרוייקטים, אני גאה ביותר על העבודה המתמשכת שעשינו כדי ליצור צוות עיצוב, תהליך ותרבות באפל. היום היא חזקה יותר, תוססת ומוכשרת יותר מכל נקודה בהיסטוריה של אפל ", אמר אייב.  "הצוות בהחלט ישגשג תחת הנהגתו המצוינת של אוונס, אלן וג 'ף, שהיו בין משתפי הפעולה הקרובים שלי. יש לי את הביטחון המוחלט של עמיתים המעצבים שלי באפל, שנשארים החברים הכי קרובים שלי, ואני מצפה לעבוד איתם במשך שנים רבות ".

צוות העיצוב של אפל, המוכר עם פרסי עיצוב רבים, מפגיש בין קריאייטיבים מרחבי העולם המייצגים היבטים שונים, כולל ממשק משתמש, עיצוב תעשייתי, עיצוב גרפי וגופן, haptics ועיצוב קול.

אפל עשתה מהפכה בתחום הטכנולוגיה האישית עם ההשקה של מקינטוש בשנת 1984. כיום, אפל מובילה את העולם בחדשנות עם iPhone, iPad, Mac, Apple Watch ו- Apple TV.  ארבע פלטפורמות התוכנה של Apple – iOS, MacOS, WatchOS ו- TVOS – מספקות חוויות ללא תלות בכל מכשירי אפל ומעצימות אנשים עם שירותי פריצת דרך, כולל App Store, Apple Music, Apple Pay ו- iCloud.  Apple של יותר מ -100,000 עובדים מחויבים לעשות את המוצרים הטובים ביותר על פני כדור הארץ, ולהשאיר את העולם טוב יותר מאשר מצאנו אותו.

כתיבת תגובה