מצבי צילום באייפון 11 ו 11 פרו

צלם תמונות נהדרות בעזרת ה‑iPhone

 

השתמש ב‑iPhone שלך כדי לצלם תמונות נהדרות בכל מצב. בין אם זה צילום מהיר וספונטני או פורטרט באיכות של סטודיו לצילום – מצלמת ה-iPhone יודעת להתמודד עם הכל. ניתן לצלם סרטון QuickTake במצב תמונה, ולהקטין את התצוגה כדי לתפוס חלק רחב יותר מההתרחשות – גם בצילומי סלפי.

לא להחמיץ אפילו רגע

כאשר ה‑iPhone לצדך, תהיו מוכנים תמיד לצלם תמונה נהדרת. לפתיחה מהירה של היישום ״מצלמה״, החליקו ימינה במסך הנעילה. ״מצלמה״ מתמקדת באופן אוטומטי על הצילום ומתאימה את רמת החשיפה. כדי להגדיל את אובייקט הצילום, יש לגעת ממושכות בכפתור ״1x״ (בדגמים נתמכים) ולאחר מכן לגרור את המחוון שמאלה. כדי לצלם, יש להקיש על כפתור הצילום.

צלמו תמונות פורטרט כמו צלם מקצועי

בדגמים נתמכים, מצב ״פורטרט״ מאפשר לך ליצור תמונות פורטרט מהממות, המפעילות אפקט של עומק שדה הראייה, כך שנושא התמונה מופיע בחדות בזמן שהרקע מופיע מטושטש. עבורו אל ״מצב פורטרט״, ואז לגרור את המחוון כדי לבחור את אפקט התאורה. ב‑iPhone XS ומעלה, הקש/י על הכפתור ״התאמת עומק״כדי לשנות את טשטוש הרקע או על הכפתור ״שינוי התאורה״ כדי להתאים בצורה מדויקת את עוצמת האפקטים של תאורת האולפן.

הקלטת סרט במצב ״תמונה״

ב-iPhone 11, ‏iPhone 11 Pro ו-iPhone 11 Pro Max, ניתן להקליט סרט QuickTake במצב ״תמונה״. כדי להתחיל בהקלטת סרט QuickTake, יש לגעת בכפתור הצילום ולהחזיק. יש להסיט את כפתור הצילום שמאלה ולשחרר מעל לעיגול הלבן כדי להמשיך בהקלטה ללא צורך בהמשך לחיצה.

תוך כדי צילום סרט QuickTake, ניתן להקיש על כפתור הצילום כדי לצלם תמונת סטילס במקביל להסרטה.

לתפוס יותר בכל תמונה

ב-iPhone 11, ‏iPhone 11 Pro ו-iPhone 11 Pro Max, ניתן להשתמש במצלמה האולטרה-רחבה כדי להגדיל את שדה התצוגה של המצלמה ולתפוס יותר דברים בתוך המסגרת. כדי להתרחק מהאובייקט במצב ״תמונה״ או ״סרט״, געו והחזיקו בכפתור ״1x״ ולגרור את המחוון ימינה. כדי לתפוס יותר מהרקע בתמונת סלפי, הקש/י על כפתור המצלמה הקדמית ולאחר מכן על כפתור ההקטנה כדי להגדיל את המסגר ולכלול יותר מהרקע בתוך התמונה.

הפעלת מצב ״לילה״ בתנאי תאורה חלשים

בדגמים נתמכים, השתמשו במצב ״לילה״ לצילום בתנאי תאורה חלשים כדי להשיג צילומים בהירים יותר ועם פרטים רבים יותר.

  1. המצלמה תפעיל באופן אוטומטי את מצב ״לילה״ בתנאי תאורה חלשים מאוד. ניתן גם להקיש על הכפתור ״מצב לילה״ להפעלת מצב ״לילה״ כשהוא מופיע במצבים אחרים שבהם תנאי התאורה חלשים.

    מחוון גרירה יופיע תחת המסגרת ויציג את הזמן המומלץ עבור ״אוטו׳״ (בשניות). כדי להוסיף זמן, לגרור את המחוון עד ״מקס׳״.

  2. הקישו על כפתור ה״תריס״ והחזיקו את המצלמה ביציבות בזמן הספירה לאחור לאפס.