הודלפה המעטפת החיצונית של האייפון 12 פרו.

על פי מספר דיווחים ושמועות דגמי האייפון 12 יגיעו בעיצוב חדש עם קצוות שטוחים, אך עדיין לא ראינו הדלפה מקורית ואותנטית של רכיב או דגם מדויק של מכשירי האייפון השנה.

עם זאת, סרטון ששותף היום בטוויטר על ידי הבלוגר פיליפ קורוי, המכונה EverythingApplePro, מראה מעטפת אחורית לכאורה של ה- iPhone 12 Pro החדש בגודל 6.1 אינץ’.

המעטפת האחורית לא חושפת פרטים חדשים רבים מכיוון שהיא אינה כוללת רכיבי חומרה מחוברים, אך אם הם אמיתיים, היא נותנת לנו מושג טוב יותר כיצד ייראו האייפונים החדשים.

הפרט הבולט הראשון הוא הגימור הדומה לאייפון 11 פרו עם קצוות מפלדת אל חלד וזכוכית מט, התואמת את כל השמועות האחרונות

בחלק האחורי של המעטפת נוכל להבחין במערך מצלמה דומה עם שלוש עדשות והבזק לד, אך יש גם חריץ נוסף ממש מתחת למקום בו נמצאת המצלמה הרחבה במיוחד – וזה כנראה קשור לסורק ה- LiDAR

השמועות על סורק ה- LiDAR באייפון 12 היו מעט שנויות במחלוקת. בעוד שחלק מהדיווחים טענו שרק הדגם הגדול בגודל 6.7 אינץ’ יקבל את החיישן החדש, ההדלפה של היום מרמזת כי לשני דגמי ה- פרו תהיה טכנולוגיית LiDAR.

ישנם פרטים מעניינים אחרים על מעטפת ה- אייפון 12 האחורית שהודלפה, כולל מגש ה-סים שהוקצה מחדש וגזרה חדשה בצד ימין של הטלפון שעשויה להיות אנטנת5 ג’י. תוכלו לבדוק את הסרטון למטה

ציטוט טוויטר:

הנה זה! הדלפת מעטפת באייפון 12 פרו. ההדלפה מאשרת בעיקר את אותה מצלמה עם מיקום לידר חדש, קצוות שטוחים, מגזרות מגנט דמויות מחבר חכם ואנטנת 5 ג’י? נראה שזה מאשש שדגם 6.1 פרו יקבל גם הוא את חיישן ה לידר. אוקטובר לא יכול לבוא די מהר

אתר החדשות 9to5Mac חשף מוקדם יותר השנה על סמך קוד פנימי ב- 14 iOS כי אפל עובדת על שני דגמי אייפון חדשים עם סורק LiDAR, שהם ככל הנראה אייפון 12 פרו ואייפון 12 פרו מקס.

אפל צפויה להציג השנה ארבעה דגמי אייפון חדשים, עם שני דגמים רגילים ושני דגמי פרו. לאחר שהשיקה השנה ב15 בספטמבר דגמי אייפד חדשים ושעוני אפל ווטש חדשים ,הצפי הוא שיהיה אירוע מיוחד בחודש הבא, ובו תשיק אפל את האייפונים החדשים.