סקירה ראשונה לאייפון 12 מיני ואייפון 12 פרו מקס

ההזמנות המוקדמות ל-  iPhone 12 Mini ו- iPhone 12 Pro Max כבר החלו ב 6 בנובמבר, ורגע לפני המועד האחרון, אתרי המדיה שיתפו את ההתנסות עם המכשירים החדשים ואת ההתרשמות מהם.

אתרי הטכנולוגיה הידועים Verge, Engadget, TechCrunch ו- CNET הצליחו לבלות זמן מה עם מכשירי האייפון החדשים  של אפל לפני שלקהל הרחב הייתה את היכולת לבצע רכישה. האתרים אינם מציעים ביקורות מלאות בשלב זה, אך הצליחו לבקר במיקום של אפל בניו יורק כדי להציג תצוגה מקדימה של מכשירי האייפון החדשים.
על פי The Verge, ה- ‌iPhone 12‌ Mini הוא קטן במיוחד ב”סטנדרטים של סמארטפוני הדגל של 2020 “. הגודל הקטן יותר נחמד לאחיזה, ו- iOS “מתאימה את עצמה היטב לתצוגה בגודל 5.4 אינץ ‘.”

ה- ‌iPhone 12 Pro‌ Max מתואר כ”טלפון גלשן ” כמו מכשירי פלוס ומקס אחרים. למרות הגודל, המכשיר לא מרגיש כבד מדי ביד לפי דבריהם ולמרבה הצער, אפל לא מנצלת את התצוגה הגדולה יותר מכיוון שאין אפשרות לריבוי משימות.

Engadget אמרו כי ה- iPhone 12 Pro‌ Max “מרגיש ענק כדי להחזיק”, אבל הפלדת אל חלד והזכוכית מרגישים פרימיום יותר מה- iPhone 12‌ Mini. התמונות שצולמו נראו נהדר, אבל זה היה אזור בדיקה מבוקר ולכן אין הרבה מה להציע במבחני המצלמה בשלב זה.
המיני, בינתיים, השתלב היטב ביד והיה קל לשימוש ביד אחת, בניגוד ל- Pro Max.

CNET כינו את ה- ‌iPhone 12‌ mini “המעניין שבחבורה” בגלל התכונות שהוא מכיל ביחס לגוף קטן. זה הרגיש “קטן להפליא” ביד. ה- ‌iPhone 12 Pro‌ Max הוא “גדול מאוד, אך לא באופן מוזר.”


TechCrunch אמרו כי מכשיר ה- iPhone 12 Pro‌ Max בגודל 6.7 אינץ’ “לא נראה גדול במיוחד” למי שרגיל למכשירי אנדרואיד גדולים יותר, כאשר הגודל בין המיני ל- Pro Max “מורגש”. גודל האמצע בגודל 6.1 אינץ’ מרגיש כמו “בחירה די טובה” עבור רוב המשתמשים.
ביקורות מלאות על ה- ‌iPhone 12‌ mini ו- ‌iPhone 12 Pro‌ Max צפויות לצאת בשבוע הבא לקראת תחילת משלוח המכשירים ללקוחות ב- 13 בנובמבר. 

עוד חדשות מעניינות