מכשירי אייפון 11 ו -11 פרו יציגו אזהרה אם משתמשים במסך שאינו מקורי של אפל

מכשירי iPhone 11, iPhone 11 Pro ו- iPhone 11 Pro של אפל יציגו אזהרה חדשה אם טכנאי תיקונים אי פעם ישתמש במסך לא מקורי של אפל בעת תיקון מכשיר שבור.

"לא ניתן לאמת שלאייפון זה יש מסך מקורי של אפל", הודעה זו תופיע ב- כללי> אודות באפליקציית ההגדרות אם חנות לתיקונים משתמשת ברכיב תצוגה שאינו מאומת.

הודעת האזהרה זהו תוארה על ידי אפל במסמך תמיכה חדש שאומר שהוא יופיע במכשירי iPhone 11, iPhone 11 Pro ו- iPhone 11 Pro Max. פרטים אודות ההודעה נכללו גם רשימת שינויים של iOS 13.1, והציעו כי התכונה הופעלה באמצעות עדכון iOS 13.1.

אפל אומרת שההתרעה היא אינפורמלית בלבד ולא תשפיע על יכולת השימוש ב- iPhone או בתצוגה שלך. הודעה תוצג על מסך הנעילה במשך ארבעת הימים הראשונים שבהם נעשה שימוש במכשיר לאחר התיקון, ובאפליקציית ההגדרות למשך 15 יום לאחר מכן לפני שתוגבל לכללי> אודות.

ייתכן שתוצג הודעה נוספת שתאפשר למשתמשים לדעת שאפל "עדכנה את מידע המכשירים" עבור האייפון המדובר. פירוש ההודעה כי אפל עדכנה את מידע המכשירים המתוחזק לאייפון לצורך "צרכי שירות, ניתוח בטיחות וכדי לשפר את המוצרים העתידיים."

בהתחשב בכך שהמידע מתווסף לפרופיל מכשירים מסוג כלשהו, ​​טכנאי התיקונים של אפל יוכלו לראות במבט חטוף אם תצוגה מקורית או לא.