אייפון 11 יוסיף תמיכה ל Apple Pencil?

אנליסטים צופים תמיכה בעפרונות אפל עבור מכשירי אייפון של 2019

מכשירי האייפון של 2019 עשויים להציג תמיכה בעיפרון אפל, על פי רשימת תחזיות התכונות על ידי Citi Research (באמצעות Business Insider).

"תמיכה בעיפרון אפל" היה ברשימת הפיצ'רים הקרובים של Citi מחקר שהיא מצפה לראות באייפונים של 2019, אך שמענו רק שמועות נרחבות על המכשירים הקרובים ותמיכה של העפרון כמעט ולא הוזכרה.

בשלב מסוים בשנת 2018 אמר אנליסט אפל מינג-צ'י קואו שתמיכה בעפרון אפל היא אפשרות לאייפון עתידי, אך הוא לא ציין מתי ולא הזכיר את הפיצ'ר בדיווחים הרבים שלו על מה שמגיע לאייפונים של 2019. . קואו אמר אז כי התמיכה בעיפרון של אפל תלויה בכך שאפל תשחרר אייפון גדול יותר, אך לא ברור אם פירוש הדבר גדול יותר מ- iPhone XS Max שכרגע בגודל 6.5 אינץ '.

האתר הקוריאני "The Investor", שאין לו רקורד ממש אמין, הציע גם כי אפל שוקלת להציע סטיילוס דמוי העפרון של אפל שיכול לצאת כבר בשנת 2019, אך אף גורם אמין לא הצביע על כך שתמיכת העיפרון נמצאת בעתיד הקרוב עבור האייפון 11.

תמיכה בעיפרון של אפל תהיה תכונה עיקרית לאייפון של 2019 אם היא מתוכננת, בהנחה ששמענו שמועות רבות על כך אם אפל אכן הייתה מכוונת להציג תמיכה בסטיילוס השנה. ויכול להיות כי הפיצ'ר עבר מתחת לרדאר.

לקראת השקת מכשירי האייפון 2018, היו דיווחים רבים ממקורות שרשרת האספקה ​​באסיה המצביעים על כך שהמכשירים החדשים יעבדו עם העפרון, מה שלא קרה.

עם זאת, אפל הרחיבה את תאימות Apple Pencil לכל מערך האייפד שלה, החל מה- iPad Pro בגודל 12.9 אינץ 'ועד ה- iPad Mini בגודל 7.9 אינץ', כך שתמיכה בעיפרון לאייפון היא אפשרות, אך נראה לא סביר לשנת 2019.

מערך האייפון של אפל לשנת 2019 צפוי להיות דומה למערך 2018, עם מכשירי OLED בגודל 5.8 ו- 6.5 אינץ 'המתוכננים לצד אייפון LCD בגודל 6.1 אינץ' . מכשירי האייפון החדשים ייראו דומים במידה רבה לאייפונים של 2018, למעט הגדרות מצלמה אחוריות חדשות.
הייתם רוצים לראות אייפון עם תמיכה בעפרון?

כתיבת תגובה