מבט ראשון ברור על אייפון 11

אנחנו נמצאים במרחק של חודשיים מההכרזה הצפויה של אפל על iPhone 11. לקראת ההכרזה, היוטיובר MKBHD הצליח השיג מודלים דמה של אייפון 11\11 מקס ו 11R, זה נותן לנו הצצה הכי ברורה עד כה על המכשירים החדשים.

Macrumors

בסרטון, אנחנו מקבלים מבט מקרוב על המצלמה החדשה ועיצוב הבליטה, כעת יש שלוש עדשות על 11 ו- 11 מקס. העדשה החדשה צפויה להיות עדשת זווית רחבה במיוחד, המאפשרת למשתמשים לצלם תמונות הכוללות שדה הרבה יותר גדול. יחידות דמה הגיעו ל – MKBHD מסאני דיקסון.

ראוי לציין, המודלים דמה האלה מאמתים דיווחים רבים בחודשים האחרונים כי ה- 11R יאמץ את אותה מצלמה עם עיצוב ה״בליטה״ של ​​ה- 11 ו – 11 מקס. 11R ישודרג במצלמה עם עדשה כפולה, בעוד מכשירי הדגל יאמצו מערך עדשה משולשת.

Macrumors

 מה שלא מופיע בסרטון זה הוא השמועה "זכוכית מזוגגות" עיצוב שכבר שמענו עליו  עבור ה- iPhone 11. זה דווח לראשונה על ידי מינג צ'י קואו בחודש פברואר, אבל אנחנו לא שמענו על זה מאז.  מכשירי הדמה גם לא כוללים את המתג השתק החדש שאמור להיות לפי השמועות.

Macrumors

דיווחים דברו על תכונה נוספת של ה- 11 ו- 11 מקס שכוללת תמיכה לטעינה אלחוטית דו-צדדית, אשר יאפשר לכם להטעין מכשירים תומכי טעינה אלחוטית כמו AirPods על ידי הצבתם על גב האייפון.

למי שרוצה לצפות בוידאו המלא של MKBHD : 

כתיבת תגובה