אייפון 11 יגיע עם סוללה גדולה יותר?

מכשירי אייפון של 2019 אמורים להכיל סוללות גדולות יותר עד 3,500 מיליאמפר.

אפל צפויה לחשוף שלושה מכשירי אייפון חדשים תוך פחות משלושה שבועות, ולפני ההכרזה, פרסום של רשת האספקה ​​הטייוואנית DigiTimes שיתף מידע חדש.

הדוח מאמת כמה שמועות קיימות, כולל מכשירי האייפון לשנת 2019 עם אותם גדלי תצוגה כמו מערך 2018, כולל דגמי OLED בגודל 5.8 אינץ ', OLED בגודל 6.5 אינץ' ו- 6.1 אינץ '. כל שלושת האייפונים ישאירו את ה- Face ID, ללא שינויים באזור החריץ וללא 3D Touch.

DigiTimes מדווח גם שמכשירי האייפון של 2019 יכללו מעבדי A13 המיוצרים על בסיס תהליך 7nm של TSMC, טעינה דו כיוונית למכשירים כמו Apple Watch ו- AirPods בגב האייפונים, וצבעים חדשים, אותו דיווח עם שמועה קודמת של ירוק חדש ו- גימור לבנדר עבור ה- iPhone XR הבא.

הדו"ח מוסיף כי נפח הסוללה יגדל לסביבות 3,200 מיליאמפר, 3,500 מיליאמפר וכ -3,000 מיליאמפר עבור מכשירי ה- iPhone XS, iPhone XS Max ו- iPhone XR בהתאמה, שיהיו בסביבות 20 אחוז, 10 אחוז ושני אחוזים גדולים יותר מה- סוללות במכשירי האייפון המקבילים לשנת 2018.

וכמובן, עוד מצלמות. דגמי ה- iPhone XS ו- iPhone XS Max הבאים צפויים לכלול מצלמות אחוריות עם עדשות משולשות, ואילו השמועה על ה- iPhone XR החדש זוכה למצלמה אחורית בעלת עדשה כפולה. בדגמים היותר יקרים, השמועה על העדשה השלישית מאפשרת עינית "0.5X" אולטרה רחבה.

חלק גדול ממידע זה כבר תואר על ידי האנליסט המכובד מינג-צ'י קואו, כולל טעינה דו כיוונית ויכולות סוללה המגדילים בערך את האחוזים המפורטים לעיל, אך מידע זה מחטיבת המחקר DigiTimes בטייוואן מוסיף אמינות נוספת ככל שהאייפונים החדשים קרובים לתאריך ההשקה.

יום שלישי, 10 בספטמבר, הוא המועד שכנראה יחל האירוע של אפל, עם הזמנות לתקשורת שצפויות לצאת בסוף חודש אוגוסט. יהיה לנו סיקור נרחב לקראת ההשקה.