שני משחקים חדשים של פוקימון יגיעו ל iOS

חברת פוקימון הודיעה היום על אפליקציית שירות ענן חדשה ושני משחקים ניידים חדשים, שיגיעו בשנת 2020 ואילך. החברה חשפה את החדשות במהלך מסיבת עיתונאים בטוקיו, לצד הודעות אחרות כגון משחק חדש של הבלש פיקאצ’ו עבור Nintendo Switch.

ראשית, נשיא ומנכ׳׳ל חברת פוקימון חשף כי פוקימון ״שינה״ מגיע ל – iOS ו- Android בשנת 2020. האפליקציה נסה להפוך את השינה שלך למעין משחק, עם גורמים כמו זמן שינה צברתם ואת הזמן שלוקח לכם להתעורר ישפיע על המשחקיות. עד כה לא נחשפו פרטים נוספים על משחק.

ציוד היקפי חדש שנקרא Pokémon GO Plus יתחבר לאפליקציה ויושק באותו הזמן, יעקוב אחר זמן השינה שלכם ונתונים אחרים וישלח את המידע הזה לאייפון באמצעות Bluetooth. ה- Pokémon GO Plus יכלול את כל התכונות של פוקימון GO Plus המקורי, כך שגם הוא יוכל להתחבר ל- Pokémon GO.

שנית, Pokémon Home הוכרז כמו שירות ענן חדש המאפשר לכם לנהל את כל האוסף של הפוקימונים על פני Nintendo 3DS, Nintendo Switch, והתקנים ניידים.

החברה אמרה כי Pokémon Home יהיה המיקום המרכזי שלך לארגון הפוקימון שלך, שנאסף ממשחקים כמו פוקימון: בוא נלך, פיקאצ’ו! , פוקימון: בוא נלך, איבי! ופוקימון GO, וכמובן המשחקים החדשים שאמורים לצאת השנה, פוקימון חרב ופוקימון מגן. תוכלו אפילו להחליף עם חברים ישירות מ- Pokémon Home, אשר צפוי להשיק בתחילת 2020 עבור iOS, Android ו- Switch.

הכרזות אחרות כוללות משחק נייד חדש בשם Pokémon Masters מגיע ל- iOS ו- Android מחברת Pokémon ו- DeNA. כמו פוקימון שינה, מעט ידוע על המשחק עכשיו, אבל הוא אמר כדי להפגין “סוג חדש של קרבות פוקימון בדרכים”, עם מאמנים פוקימון מפורסמים רבים ממשחקים קודמים. משחק זה הוא אמר להיות מותאם במיוחד עבור התקנים ניידים “כדי לתת חווית פוקימון ייחודית”, ועוד פרטים על פוקימון Masters ייצא בחודש יוני.

מישהו עדיין משחק בפוקימון Go?

כתיבת תגובה