אפל עובדת על ממשק חדש למסך הבית ב- iOS 14

אפל מפתחת ממשק חדש למסך הבית של iOS ב- iOS 14. על פי קוד iOS 14 שהודלף שהושג על ידי 9to5Mac, מסך הבית של iOS 14 יכלול דף חדש המאפשר למשתמשים לראות את כל אייקוני היישום שלהם ברשימה.

ההדלפה חשפה הרבה פיצ׳רים במערכת ההפעלה שבמהלך השבוע נסקר את כולם (או את החשובים שבניהם)

מסך הבית של iOS 14

נכון לעכשיו, אתם יכולים לראות את האפליקציות שלכם דרך אייקונים המסך הבית ובחיפוש. תצוגה חדשה זו תכלול רשימה של כל היישומים, וכך זה יקל על המשתמשים לראות את כל היישומים המותקנים בבת אחת.

יתר על כן, תצוגת הרשימה תכלול מספר אפשרויות מיון שונות ופרטים אחרים. לדוגמה, תוכלו לסנן אפליקציות כך שתראו את כל היישומים שיש להם כרגע התראות שלא נקראו. תהיה גם תמיכה לסינון אפליקציות על ידי שימוש לאחרונה, ותתן לכם מודעות טובה יותר לאפליקציות בהן אתם משתמשים יותר או פחות.

לבסוף, תצוגת רשימה חדשה זו תכלול הצעות חכמות המופעלות על ידי Siri כדי להציע אילו יישומים אתם עשויים לחפש בהתבסס על זמן ביום ומיקום. לדוגמה, תצוגת הרשימה עשויה להמליץ ​​לכם לפתוח את אפליקציית המוסיקה כשאתם מגיעים לחדר הכושר.

נראה כי שינויים אלה נועדו להקל על המשתמשים לראות יישומים שלא תמיד קל למצוא על מסך הבית . זה גם דומה לאפשרות תצוגת רשימה שקיימת כעת ב- watchOS.