אפל פרסמה ש iOS 13 מותקן כעת ב 81 אחוז מכל מכשירי האייפון

בזמן שאפל מתכוננת לחשוף את גרסת ה- iOS הבאה שלה, iOS 14, אחוזי התקנה מראים ש- iOS 13, מותקן על 92 אחוז מכל מכשירי האייפון שאפל השיקה בארבע השנים האחרונות.

שבעה אחוזים מהאייפונים ששוחררו בארבע השנים האחרונות מריצים את iOS 12, ושני אחוזים מריצים גרסה קודמת של iOS.

כשמדובר בכל מכשירי האייפון, כולל אלה ששוחררו לפני יותר מארבע שנים, 81 אחוזים מהמכשירים מריצים את הגירסה הנוכחית, 13 אחוזים מריצים iOS 12, ושישה אחוזים מריצים גרסה קודמת של iOS.

באשר לאייפד, 93 אחוזים מכלל האייפד שהוצגו בארבע השנים האחרונות מריצים את ה- iPadOS, בעוד חמישה אחוזים מריצים את iOS 12 ורק אחוז אחד מריץ גרסה קודמת של iOS.

כאשר סופרים את כל האייפדים הנמצאים עדיין בשימוש, 73 אחוז מריצים את ‌הגירסה העדכנית, 16 אחוזים מריצים את iOS 12 ו- 11 אחוזים מריצים גרסה קודמת של iOS.

אפל לא פרסמה את מספרי ההתקנה המעודכנים של iOS מאז ינואר, ובמהלך החודשים האחרונים, הרבה יותר משתמשים שדרגו למערכת ההפעלה ‌iOS 13‌.

בסוף ינואר אחוז ההתקנה של iOS 13 עמד על 77 ,מהאייפונים ששוחררו בארבע השנים האחרונות, ו- 79 אחוזים מהאייפדים ששוחררו בארבע השנים האחרונות.

אפל תציג את ‌iOS 14‌ מחר, 22 ביוני, כאשר העדכון ייצא בסתיו לצד מכשירי אייפון חדשים. לא לשכוח להכנס לאתר כדי לראות את כל הסיקורים, עדכונים וסרטונים מהאירוע!