דיווח:אפל מפתחת את הדור הבא של ההום פוד

מארק גורמן מהמגזין בלומברג מדווח שאפל מפתחת דגמי הום פוד בעלי מסך ומצלמה, דיווח זה מצביע על כך שאפל ככל הנראה תבדוק ותחקור את הרעיון של דגמי HomePod חדשים עם תצוגה ומצלמה בדומה למוצרים של המתחרות כמו Nest Hub Max של גוגל, ה Echo Show של אמזון ופורטל של פייסבוק, אך גורמן מציין שהשקה של הום פוד לא תקרה בקרוב ולכן אין ערובה שאפל בכלל תשחרר מוצר שכזה.

למשל, Nest Hub Max של גוגל מגיע עם מסך מגע בגודל 10 אינץ’ הניתן לשליטה קולית גם בעזרת העוזרת הקולית של גוגל. Nest Hub Max מאפשר למשתמשים להציג מידע יומיומי כמו מזג האוויר ופגישות בלוח השנה, להזרים וידאו מנטפליקס וממקורות אחרים עם Chromecast מובנה, להשמיע מוסיקה דרך מערכת הסטריאו, לבצע שיחות וידאו באמצעות מצלמת 6.5 מגה פיקסל המובנית,לשלוט באביזרים לבית חכם ועוד.

ה Nest Hub Max מתפקד גם כ”מסגרת דיגיטלית חכמה להצגת אלבומי תמונות”, והוא יכול להציג וידיאו בשידור חי ממצלמות Nest ביתיות ופעמוני דלת בעלי מצלמה, מה שהופך אותו מתאים לאיזורים כמו המטבח או לשידה שליד המיטה.

ככל הנראה, ה HomePod עם המצלמה של אפל יציע פונקציונליות דומה כמו שיחות וידאו של FaceTime ואינטגרציה של HomeKit אם אי פעם הוא יגיע לשוק.

מוקדם יותר החודש הודיעה אפל כי היא מפסיקה את ייצור ה HomePod הרגיל ומעבירה את המיקוד שלה לגרסת המיני . גורמן אמר כי לאפל עדיין חסרה “האסטרטגיה המאחדת בכל מה שקשורלשוק הבית החכם שלה, כאשר אנשים מסוימים בחברה מאשימים את חוסר ההתקדמות בחסרונותיה של סירי בהשוואה לעוזרת הקולית של גוגל ואלכסה של אמזון.
לנו נשאר רק לחכות ולראות אם הדיווח אמין ומוצר שכזה אכן יגיע לשוק בשלב מסוים

עוד חדשות מעניינות