אפל לוקחת ברצינות את נושא הבריאות ורוכשת חברה חדשה

צעד נוסף של אפל בשדרוג השירות בתחום בריאות המשתמשים.

לאחרונה נראה שאפל שמה דגש על השירותים שהיא מספקת בתחום הבריאות, אם ראינו את זה בטכנולוגיית הא.ק.ג שאפל השיקה עם סדרה 4 של ה Apple Watch ואם זה בשמועות ששמענו בחודשים האחרונים שאפל מתכננת להציג שיפורים נוספים באפליקציית הבריאות שלה בכנס המפתחים השנתי של החברה ב 16 ביוני.

והנה שוב אפל לוקחת צעד נוסף בדאגה לבריאות המשתמשים ורוכשת את חברת סטארט-אפ הבריאות Tueo Health החברה אחראית על פיתוח אפליקציה שעוזרת להורים לנטר תסמינים של מחלת האסטמה אצל ילדים בזמן שינה.

למעשה,ייתכן שהרכישה הושלמה עוד בשנת 2018, שמאז כלל עובדיה של חברת Tueo מועסקים באפל באופן רשמי.

אפל סירבה להגיב לאותם דיווחים, וכן לא ידוע מהו הסכום ששילמה אפל עבור אותה רכישה.

ניתן להסיק מהיעדר התגובה והצהרה פומבית של אפל שלא כמו במקרים של רכישות דומות בעבר,שהתבצע בין החברות סוג של "מיזוג" ולא רכישה סטנדרטית שאנחנו רגילים לראות.

חברת Tueo פיתחה אפליקציה שמתחברת לחיישני נשימה ייעודיים ומנטרת תסמינים הקשורים למחלת האסטמה אצל ילדים בזמן שינה,ושולחת להורים התראות בזמן אמת על שינויים בפעולות הנשימה של ילדיהם.

"אנו משתמשים בחיישנים שעוזרים לפקח על ילדים אסמתיים בזמן שהם ישנים.הטכנולוגיה שלנו משתמשת בנתונים שנאספו מהחיישנים ועוזרת ליצור פרופיל מותאם אישית לכל ילד".

התראות נשלחות להורים באופן אוטומטי כאשר יש סטיה מנתוני הפרופיל של הילד,אנו מספקים מידע מדויק,חינוך ותמיכה בזמן אמת ועוזרים להורים להתמודד בצורה טובה יותר עם בעיית האסטמה אצל ילדיהם.

לא ידוע עדייו אם אפל מתכננת לשלב את התכונות במוצרים עתידיים,אך כן דווח בעבר על כך שדגמי Apple Watch  הבאים יכללו בתוכם אופציה לניטור השינה של המשתמשים.

כתיבת תגובה