אפל שחררה בטא חדשה של 13.2 לאייפד ואייפון

אפל שיחררה היום את הבטא השניה של עדכוני iOS ו- iPadOS 13.2 הקרובים למפתחים, שבוע לאחר ששחררה את הבטא הראשונה ושבועיים לאחר יציאת iOS 13.1.

ניתן להוריד את iOS ו- iPadOS 13.2 דרך מרכז המפתחים של אפל או דרך האוויר לאחר התקנת פרופילי המפתח המתאימים.

iOS 13.2 מציג Deep Fusion למצלמות בדגמי ה- iPhone 11 ו- iPhone 11 Pro. הפיצ'ר הוא מערכת עיבוד תמונה חדשה המשתמשת ב- A13 Bionic ובמנוע העצבי. Deep Fusion מנצלת את טכניקות למידת מכונה כדי לבצע עיבוד תמונות בפיקסלים אחר פיקסל של תמונות, תוך אופטימיזציה למרקם ופרטים בכל חלק מהתמונה.

התכונה מכוונת לשפר תמונות ותצלומים בתוך מבנה שצולמו בתאורה בינונית, והיא תכונה שתופעל אוטומטית בהתבסס על העדשה בה נעשה שימוש ורמת האור בחדר.

בשני iOS 13.2 וגם iPadOS 13.2, אפל הציגה מחדש את תכונת ההודעות עם Siri המאפשרת לסירי לקרוא הודעות נכנסות מבלי שתצטרך לפתוח את ה- iPhone. הפיצ'ר עובד עם AirPods מהדור השני ו- Beats Pro.

הבטא כולל הגדרות פרטיות חדשות עבור אפליקציית המחקר הקרובה של אפל, העברה חדשה ל- HomePod מנותקת באפליקציית ההגדרות כדי להפעיל את המסירה של HomePod, סרגל עוצמת קול מעודכן במרכז הבקרה המציג אייקונים של AirPods ו- Beats, ואפשרות להציג פונקציות מרובות. מוצרי HomeKit כמו אריחים מרובים או אריחים בודדים.

עוד התגלה בבטא הראשון של iOS 13.2 היה אייקון המגלה את העיצוב של AirPods מהדור השלישי של אפל, הצפוי בשנת 2020. ל- AirPods יש מראה רענן עם גוף שמזכיר את ה- AirPods הנוכחי, אך עם טיפים מגומי, ככל הנראה ל שמועה תכונה לביטול רעש.