יש מספר שינויים מאוד מעניינים בבטא השניה של iOS 13.2

הבטא הראשונה של iOS 13.2 הביא קומץ שינויים כמו תמיכה ב- Deep Fusion, הכרזת הודעות באמצעות אפשרויות Siri ו- HomePod handoff, אך הבטא השניה מציגה שינויים משמעותיים עוד יותר.

ישנם אמוג'י חדשים והגדרות פרטיות חדשות של Siri כפי שדווח ב Macrumors, אך ישנם גם כמה שינויים קטנים יותר שכדאי להדגיש.

סידור מחדש של אפליקציות – האפשרות "סידור מחדש של יישומים" המופיעה בעת נגיעה הפטית בסמל של אפליקציה היא כעת "ערוך את מסך הבית."

מחיקת אפליקציות ממסך הבית – קיימת אפשרות חדשה למחוק אפליקציות היישר ממסך הבית כאשר לוחצים עליהן באמצעות ‌Haptic Touch‌ או Touch 3D.

אמוג'י חדש – iOS 13.2 כולל תמיכה באמוג'י Unicode 12 עם דמויות כמו פנים מפהקות, עצלן, וופל, פלאפל, לוטרה וטונות נוספות.

תפריט בחירת אמוג'י חדש – בעת שימוש באימוג'י שמכיל מספר צבעי עור, יש תפריט גוון עור חדש המאפשר לבחור גוון עור שונה לכל אדם.

מסך מידע על פרטיות של Siri‌ – כשאתה מתקין לראשונה את iOS 13.2, יש מסך מידע חדש שמאפשר לך לבטל את הסכמתך לשיתוף הקלטות שמע ‌Siri‌ והדיקטציה עם אפל.

מחק את היסטוריה ‌ Siri‌ – בתפריט ‌ Siri‌ באפליקציית ההגדרות, קיימת אופציה‌ המאפשרת לכם למחוק את כל היסטוריית ‌ Siri‌ והדיקטציה המשויכים לאייפון שלך מהשרתים של אפל.

אנימציית AirPods – בבטא האחרונה, מצאנו תמונות החושפות את העיצוב של הדור השלישי של אייר-פודס. בטא זו כוללת הנפשה שתנחה את המשתמשים באמצעות שינוי אפשרויות ביטול הרעשים באייר-פודס החדש. ביטול רעשים הוא אחת מהתכונות שצפויות להיכלל באוזניות האוזניים החדשות.

כאשר מצלמים וידאו בדגמי iPhone 11 ו- 11 Pro החדשים, תוכלו לשנות את הרזולוציה ואת הגדרות פריים לשניה של הוידאו ישירות באפליקציית המצלמה מבלי הצורך להכנס להגדרות-מצלמה כמו בעבר.