אפל שוב משיקה בהפתעה והפעם את אוזניות ה Beats Studio Buds

Beats הכריזו אתמול על האוזניות האלחוטיות החדשות שלה, ה- Beats Studio Buds . מחירם הוא 150 דולר בארה”ב ומחירם המשוער בישראל צפוי להיות 549 ש”ח . האוזניות החדשות יהיו זמינות באדום, שחור או לבן, והם בעלי עיצוב שונה וקומפקטי בהרבה מה- Powerbeats Pro הקודם. הזמנות מראש מתחילות היום בארה”ב ובקנדה באתר אפל וחנויות אחרות כמו אמזון ובסט ביי, והאוזניות יהיו זמינות בחנויות ב 24 ביוני.

האוזניות כוללות יכולת ביטול רעשים אקטיבית, עמידות בפני מים וזיעה בתקן IPX4 וינגנו עד חמש שעות לכל טעינה. (במידה וביטול הרעשים כבוי, האוזניות מסוגלות לנגן עד שמונה שעות של הפעלה רציפה. אפל שינתה את מחבר הטעינה ל USB C ולצערנו אין לאוזניות החדשות יכולת טעינה אלחוטית וכמובן, תכונה מעולה נוספת היא שניתן להשתמש בכל אוזניה באופן עצמאי.

באופן מעניין וקצת לא אופייני לאפל, האוזניות תומכות בiOS ופעם הראשונה גם באנדרואיד עם אפליקציית Buds Studio. לאייפון ניתן לחבר את האוזניות בדרך הידועה והנוחה ממש כמו האיירפודס ושאר הליין של הביטס . האוזניות תומכות גם בפקודות “היי סירי”. באנדרואיד ניתן לחבר כעת עם תכונת Fast Pair ותכונת Find My Device של גוגל.

Beats עבדו על עיצוב ייחודי אקוסטי וחדשני ה Studio Buds, מגיעים עם דרייברים 8.2 מילימטר, והחברה טוענת שניתן לצפות ל”הפרדת צלילים יוצאת מן הכלל ועיוות הרמוני נמוך על פני עקומת התדרים כך שכל תו יישמע. “

מקור TheVerge

עוד חדשות מעניינות