אפל מפתיעה ומשחררת אוזניות Beats במחיר זול במיוחד

חברת Beats הכריזה על אוזניות הביטס פלקס שלדברי החברה הן ״אוזניות הפרימיום האלחוטיות המשתלמות ביותר עד כה”. אוזניות ה- Beats Flex החדשות הן הממשיכות של ה- Beats X משנת 2017, כעת הן נטענות באמצעות USB-C, יש להן חיי סוללה ארוכים יותר (12 שעות) והמפרט הפנימי עבר עיבוד איכותי לטובת צליל טוב יותר ושיפור ביצועי המיקרופון. הן יהיו זמינות לרכישה בארה״ב החל מה-23 באוקטובר בצבעים שחור, צהוב, כחול או אפור.
כמו ה- Beats X, גם ל- Beats Flex יש רצועה גמישה במיוחד קלת משקל שמונחת בחלק האחורי של הצוואר. והאוזניות יכולות להיצמד זו לזו בצורה מגנטית כאשר אינן בשימוש. Beats הוסיפו תכונה מיוחדת שדומה מאוד לאיירפודס, המוזיקה תיפסק אוטומטית כאשר האוזניות מחוברות מגנטית,ולא בשימוש. וההפעלה תתחדש לאחר שהאוזניות יוחזרו לאוזניים.

באשר לשיפור באיכות הצליל,מביטס נמסר:

Beats Flex מכילים דרייבר חדש שנמצא בתא אקוסטי כדי להשיג סאונד עשיר ומאוזן עם הפרדת סטריאו יוצאת מן הכלל. מיקרו אוורור בחיתוך לייזר וזווית הדרייבר המותאמת מבטיחה הפחתת לחץ באוזן והעברת צליל מדויקת. בנוסף, מעבד דיגיטלי מתקדם מכוון את האודיו לבס מדויק, אמצע מדויק ועיוות נמוך של התדרים.

הביטס פלקס נטענות באמצעות USB-C, מה שמסמן התרחקות ממחבר ה- Lightning של אפל, ששימש ב- Beats X. אך הם שומרים על שבב Apple W1 להתאמה מיידית עם מכשירי אייפון או אייפד ותכונות ייחודיות בתוכנה כמו שיתוף שמע. טעינה של 10 דקות בלבד תביא לכם שעה וחצי של זמן האזנה.
Beats מכריזה על אוזניות ה- Flex באותו יום בו אפל חשפה את האייפון 12, אשר יימכר ללא שום אוזניות באריזה בפעם הראשונה. אם האיירפודס לא בשבילך, Beats שמחים לנסות למלא את החלל הריק עם אוזניות חדשות ומחיר נמוך במיוחד של 50 דולר בארה״ב. בישראל ככל הנראה אוזניות הביטס פלקס יעלו בין 230 ש״ח ל280 ש״ח. וזה כמובן מחיר משוער.
בנוסף, המעבר ל- USB-C הוא גם סימן לכך שביטס עושה יותר מאמץ לפנות לבעלי מכשירי אנדרואיד. החברה מציעה אפליקציית Android שיכולה לשמש לחיבור מהיר ועדכוני קושחה. כשאפל צפויה לחשוף את האוזניות הפרימיום שלה, בחודשים הקרובים, הגיוני שביטס תפנה אל מעבר לאקו סיסטם של אפל.

עוד חדשות מעניינות