מכשיר ה- iPhone 11 Pro Max מנצח את Huawei Mate 30 Pro ו- Galaxy Note 10+ במבחן חיי הסוללה

אפל התמקדה בשני דברים גדולים עבור אייפון 11: מצלמות וחיי סוללה. במבחני חיי הסוללה האופייניים עד כה, מכשירי האייפון ביצעו ביצועים טובים אך הושגו על ידי מכשירי אנדרואיד מובילים אשר מגיעים עם קיבולת סוללה גדולה בהרבה.

עם זאת, אפל הגדילה את קיבולת הסוללה ב- iPhone 11, iPhone 11 Pro ו- iPhone 11 Pro Max השנה. והתוצאות מדברות בעד עצמן; בסרטון בדיקת חיי הסוללה של ארון מייני, ה- iPhone 11 Pro Max גבר בקלות על התחרות המובילה באנדרואיד.

אפל העלתה טענות גדולות בנוגע לחיי הסוללה של האייפון, כאשר על פי הדיווחים, כל הדגמים נצחו את ביצועי ה- iPhone XR, והשימוש הכללי בעולם האמיתי גיבש הערכות אלה. אך כיצד משווה מערך אייפון 11 לסמארטפונים המובילים באנדרואיד בכל מה שקשור לחיי הסוללה?

קיבולת הסוללה של מכשיר ה- iPhone 11 מדורגת על 3046 מיליאמפר, ו- iPhone 11 Pro דומה למדי ל 3190 מיליאמפר. לאייפון 11 Pro Max הגדול יותר יש סוללה של 3969 מיליאמפר. במבחן זה השווה מייני את שלושת דגמי ה- iPhone 11 ל- Note 10+ ו- Huawei Mate 30 Pro, הכולל סוללה מדהימה של 4500 מיליאמפר.

מבחן חיי הסוללה מאומץ יחסית, ועובר בין משימות כמו אינסטגרם, מצלמה, משחקי תלת מימד, סטרימינג למוזיקה ושזאם. כמה טוב השילוב של אפל בין חומרה לתוכנה?

אתם כמובן יכולים לראות את הסרטון בעצמכם כדי לראות את פירוט המלא של מה שקרה.

צפו במבחן המלא כאן: