דיווח: אפל מתכננת להשיק אייפון SE ואיירפודס פרו 2 באפריל

לאחר ששיתף פרטים פוטנציאליים אודות דגמי אייפד פרו,אייפד,אייפד מיני ואייפון 13, טוען הבלוג היפני Mac Otakara כעת כי אפל מתכננת לשחרר את הדור השני לאוזניות האיירפודס פרו ואת הדור השלישי לאייפון SE באפריל 2021, כאשר המידע מגיע שוב ממקורות ספקי הרכיבים הסיניים.

בדו”ח נטען כי האיירפודס פרו החדשות יגיעו עם מעטפת טעינה בעיצוב מחודש מעט. באופן ספציפי, הדו”ח טוען כי כיסוי הטעינה יישאר בעובי 21 מ”מ, אך גובהו 46 מ”מ ורוחבו 54 מ”מ. בכיסוי הטעינה הנוכחי של האיירפודס פרו גובהו 45.2 מ”מ ורוחבו 60.6 מ”מ, כך שהכיסוי החדש יהיה ככל הנראה צר יותר.

הדו”ח אינו מספק פרטים נוספים על האיירפודס פרו 2 או על אייפון SE. מארק גורמן מהמגזין בלומברג דיווח בעבר כי אפל שואפת להפוך את הדור השני של האיירפודס פרו לקומפקטי יותר על ידי ביטול הבליטה מלמטה, אך לא ברור אם אפל תשיג זאת. גורמן אמר כי אפל בחנה עיצוב עם צורה מעוגלת יותר שממלאת יותר את האוזניים, בדומה לאוזניות הפיקסל של גוגל.

באשר לאייפון SE, מרבית השמועות התמקדו בגרסה גדולה יותר בגודל פלוס של המכשיר עם תצוגת 5.5 אינץ’ או 6.1 אינץ’, שהאנליסט מינג-צ’י קו טען שאפל תשיק במחצית השנייה של 2021. Mac Otakara מתייחס לדגם הקרוב כאייפון SE “דור שלישי”, אולם יתכן שאפל מתכננת להיצמד לתצוגה בגודל 4.7 אינץ’ כמו הדור השני של האייפון SE- נושא זה עדיין לא ברור.

אפל השיקה את הדגם הנוכחי של האיירפודס פרו בסוף אוקטובר 2019, ואילו הדור השני של האייפון SE הושק באפריל 2020.

עוד חדשות מעניינות