אפל החלה להוסיף עברית ל AppStore

אפל ביצעה משבוע שעבר שינוי משמעותי בחוויית האפסטור עבור משתמשים בישראל. אפל החלה בתהליך של לוקליזציה של האפסטור לעברית, כולל סיפורים בעברית בכרטיסיית ״היום״ ועוד.

עם השינוי של היום, הסיפורים המוצגים בכרטיסייה 'היום' של האפסטור מותאמים כעת לעברית. משמעות הדבר היא שהטקסט עצמו הוא בעברית, בעוד שהוא מונח גם מימין לשמאל. שמות הקטגוריות מופיעים כעת בעברית לצד האייקונים שלהם.

למרות השיפורים, עם זאת, החוויה של האפסטור עדיין אינה מושלמת למשתמשים הדוברים עברית. השפה באפסטור עדיין באנגלית, ולכן אינה מיושרת לימין – כפי שמתאים לשפות מימין לשמאל כגון עברית.

פירוש הדבר הוא כי הכרטיסיות לאורך החלק התחתון של אפסטור הם עדיין בעיקר באנגלית, כמו כותרות של יישומים וטקסטים ברחבי היישום.

לפני שינוי זה, כל התוכן של האפסטור עבור משתמשי iOS בעברית היה מוצג באנגלית. לכן, למרות שהעדכון הקטן היום הוא לא מושלם, זה עדיין שיפור ניכר. כמו כן, סביר להניח כי אפל נמצאת בתהליך של הכנת לוקליזציה מלאה עבור משתמשים דוברי עברית, וזה הצעד הראשון!

השינוי יופיע לכולם בהדרגה אנחנו מאמינים, חשוב לציין שחודש הבא אפל תשחרר את iOS 12.3 ואולי בעדכון הזה האפסטור ישתנה לגמרי לעברית. ב-3 ביוני אפל תציג את iOS 13 אז אולי השינוי יתבצע במלואו רק אחרי שחרור העדכון הגדול השנתי של מערכת ההפעלה הבאה.
מה אתם חושבים?

9to5mac

כתיבת תגובה