אפל השיקה את שירות Apple TV+

אודות Apple TV+‎

Apple TV+‎ הושק. כיום ניתן לצפות בתוכניות הראשונות של Apple TV+‎ באפליקציית Apple TV או באתר ‏tv.apple.com.

ניתן לרכוש מינוי ולצפות באמצעות: 

 • iPhone, ‏ או iPod touch עם הגרסה האחרונה של iOS
 • iPad עם הגרסה האחרונה של iPadOS
 • Apple TV 4K או Apple TV HD עם הגרסה האחרונה של tvOS
 • Apple TV (דור שלישי) עם עדכון התוכנה האחרון של Apple TV
 • טלוויזיה חכמה או תיבת הזרמת וידאו שתומכת באפליקציית Apple TV
 • Mac שפועלת בו הגרסה האחרונה של macOS
 • tv.apple.com‏ בדפדפן Safari,‏ Firefox או Chrome

Apple TV+‎ זמין ביותר מ-100 מדינות ואזורים. יצירות מקוריות של Apple ילוו בכתוביות ו/או בדיבוב בכמעט 40 שפות, כולל כתוביות לחרשים ולכבדי שמיעה (SDH) או כתוביות. סדרות וסרטים של Apple TV+‎ יהיו זמינים גם עם תיאורי שמע בשמונה שפות.

כיצד ניתן להירשם?

החל מ-1 בנובמבר 2019, ניתן להירשם באפליקציית Apple TV או בכתובת tv.apple.com‏לתקופת ניסיון בת שבעה ימים ללא תשלום, שתתחדש באופן אוטומטי למינוי חודשי. מחירים ופרטים נוספים זמינים בכתובת apple.com/apple-tv-plus‏.

מה נכלל במינוי של Apple TV+‎?

Apple TV+‎ מאפשר לכם להזרים את כל היצירות המקוריות של Apple ללא פרסומות ולפי דרישה. הפקות מקור חדשות יתווספו ל-Apple TV+‎ בכל חודש. תוכלו לצפות בתכנים המקוריים של Apple באיכות 4K HDR‏ / Dolby Vision, כשרוב הכותרים מציעים גם איכות שמע של Dolby Atmos. ב-iPhone, ב-‏iPad, ב-‏iPod touch וב-Mac, ניתן אפילו להוריד פרקים או סרטים כדי לצפות באופן לא מקוון. הודות ל'שיתוף משפחתי', מינוי Apple TV+‎ כולל גישה עבור עד שישה בני משפחה. כל בן משפחה יכול לצפות באמצעות Apple ID משלו במכשיר שלו, ללא צורך לשתף את החשבון או את הסיסמה. מינוי Apple TV+‎ אחד מאפשר לכם ליהנות מעד 6 הזרמות בו-זמנית.

רכשתי מכשיר חדש של Apple שכולל מינוי של Apple TV+‎ לשנה ללא תשלום. כיצד ניתן להפעיל את המינוי של Apple TV+‎ לשנה?

החל ב-1 בנובמבר, ניתן יהיה להפעיל את המינוי לשנה ללא תשלום של Apple TV+‎ באפליקציית Apple TV. בצעו את השלבים הבאים:

 1. הפעילו את ה-iPhone, ‏ה-iPad, ‏ה-iPod touch, ‏ה-Apple TV 4K,‏ ה-Apple TV HD או ה-Mac החדשים והיכנסו באמצעות ה-Apple ID שלכם.
 2. פתחו את אפליקציית Apple TV ב-1 בנובמבר או לאחר מכן. ודאו שבמכשיר הזכאי פועלת הגרסה האחרונה של iOS, ‏iPadOS, ‏tvOS או macOS. 
 3. ההצעה תוצג מיד לאחר שהאפליקציה נפתחת. אם אינכם רואים את ההצעה, עליכם לגלול למטה במקטע Watch Now עד שהיא תופיע.  
 4. הקישו על Enjoy 1 Year Free. ייתכן שתתבקשו להזין את סיסמת Apple ID שלכם, לאשר את פרטי החיוב או להוסיף אמצעי תשלום תקף. לא תחויבו במהלך תקופת הניסיון של שנה אחת ללא תשלום.

התנאים וההתניות של ההצעה:

 • הצעה אחת בלבד לכל Apple ID והצעה אחת בלבד למשפחה אם אתם חלק מקבוצת 'שיתוף משפחתי', ללא קשר למספר המכשירים שאתם או משפחתכם רכשתם. עד שישה בני משפחה יכולים לשתף מינוי אחד של Apple TV+‎ באמצעות 'שיתוף משפחתי'.
 • החל ב-1 בנובמבר, ניתן להפעיל את ההצעה של שנה אחת ללא תשלום באפליקציית Apple TV במכשיר שפועלת בו גרסת התוכנה האחרונה. כדי לראות את ההצעה מוצגת, יש להיכנס באמצעות Apple ID במכשיר החדש שלכם. עומדים לרשותכם שלושה חודשים ממועד ההפעלה של המכשיר כדי לדרוש את ההצעה, אך אם המכשיר נרכש והופעל לפני השקת Apple TV+‎, יעמדו לרשותכם שלושה חודשים החל מ-1 בנובמבר.
 • עם דרישת ההצעה, אתם מתחייבים למינוי חודשי שיחל מיד לאחר סיום השנה ללא תשלום, ויחודש באופן אוטומטי עד שיבוטל. לקבלת מחירים במדינה או באזור שלכם, בקרו בכתובת apple.com/apple-tv-plus‏. באפשרותכם לבטל את המינוי בכל עת במקטע 'הגדרות', יום אחד לפחות לפני כל תאריך חידוש. אם תבטלו את המינוי במהלך השנה ללא תשלום, אתם ובני משפחתכם תאבדו באופן מיידי את הגישה ל-Apple TV+‎ ואת פרק הזמן הנותר במסגרת שנת הניסיון ללא תשלום. אין אפשרות להפעיל מחדש את תקופת הניסיון. 
 • הצעה זו זמינה למשך זמן מוגבל בלבד.

איזה מכשירים זכאים לקבלת שנה ללא תשלום של Apple TV+‎?

כל iPhone, ‏iPad, ‏iPod touch, ‏Apple TV או Mac חדשים שיכולים להפעיל את הגרסה האחרונה של iOS, ‏iPadOS, ‏tvOS או macOS ונרכשו לאחר 10 בספטמבר 2019 מ-Apple או ממשווק מורשה של Apple, זכאים.