אפל דיווחה על הכנסות של 81 מיליארד דולר ברבעון האחרון

אפל דיווחה על הרווחים שלה ברבעון השלישי של שנת 2021, הכוללת את החודשים אפריל, מאי ויוני. ברבעון, אפל דיווחה על הכנסות של 81.43 מיליארד דולר, עלייה של 36% לעומת הרבעון המקביל אשתקד, ורווח של 21.74 מיליארד דולר.

זאת בהשוואה להכנסות של 59.7 מיליארד דולר ורווח של 11.25 מיליארד דולר שהחברה רשמה ברבעון המקביל בשנה שעברה.

מנכ”ל אפל, טים קוק, אמר את הדברים הבאים:

ברבעון זה הצוותים שלנו בנו על תקופה של חדשנות ללא תחרות על ידי שיתוף מוצרים עוצמתיים חדשים עם המשתמשים שלנו, בזמן ששימוש בטכנולוגיה לחיבור אנשים בכל מקום מעולם לא היה חשוב יותר”, אמר טים קוק, מנכ”ל אפל. “אנו ממשיכים להתקדם בעבודה שלנו להחדיר את כל מה שאנו מייצרים לערכים המגדירים אותנו – על ידי השראה לדור חדש של מפתחים ללמוד לקודד, להתקרב למטרות הסביבתיות שלנו בשנת 2030 ולעסוק בעבודה הדחופה של בניית עתיד שוויוני יותר.

וסמנכ”ל הכספים לוקה מאסטרי הוסיף:

ביצועי השיא שלנו ברבעון יוני כללו שיאי הכנסות חדשים בכל אחד מהפלחים הגיאוגרפיים שלנו, צמיחה דו ספרתית בכל אחת מקטגוריות המוצרים שלנו, ושיא חדש בכל הזמנים עבור בסיס ההתקנים הפעילים המותקנים שלנו”, אמר לוקה מאסטרי, אפל מנהל כספים ראשי. “ייצרנו תזרים מזומנים תפעולי של 21 מיליארד דולר, החזרנו כמעט 29 מיליארד דולר לבעלי המניות במהלך הרבעון, והמשכנו לבצע השקעות משמעותיות ברחבי העסק שלנו כדי לתמוך בתוכניות הצמיחה ארוכות הטווח שלנו.

הרווחים לפי מוצר

אפל כבר אינה מדווחת על מכירות יחידות עבור אף אחד ממוצריה, אלא מדווחת על פירוט הכנסות לפי קטגוריות מוצרים. הנה הנתונים לרבעון השלישי של שנת 2021.

39.57 מיליארד דולר: אייפון
8.24 מיליארד דולר: מק
7.37 מיליארד דולר: אייפד
8.78 מיליארד דולר: לבישים, בית ואביזרים
17.49 מיליארד דולר: שירותים

עוד חדשות מעניינות