מה לצפות מאירוע אפל ביום שני?

בשנה ממוצעת, מקיימת אפל שלושה עד ארבעה אירועים מתוכם אחד בחודש מרץ, כנס המפתחים בחודש יוני, אירוע ספטמבר המתמקד ב- iPhone וב- Apple Watch, ולפעמים אירוע באוקטובר אם יש אייפד חדש או רענון חומרתי למחשבי המק. בכתבה זו, נסקר את הדיווחים האחרונים לגבי אירוע אפל שיתקיים ביום שני הקרוב.

האירוע הראשון של אפל השנה יתקיים ביום שני, 25 במרץ. על פי השמועות, אפל מתכננת להתמקד בשירותים באירוע זה, אפל תציג גם שירות חדשות חדש ושירות טלוויזיה. הנה מה שאנו מצפים לראות:

שירות חדשות אפל:

אפל עובדת על מנוי חדשות חודשי כנראה ב – 9.99 $, זה ייתן למשתמשים גישה בלתי מוגבלת לחדשות וכתבות מאתרים כמו וול סטריט ג ‘ורנל. השירות יכלול גם אופציה למגזינים, בדומה לשירות המוצע על ידי Texture, אפליקציית המגזינים שאפל רכשה בשנת 2018. לא כל אתרי החדשות עדיין יצטרפו לשירות של אפל (כמו הניו יורק טיימס), וזאת מכיוון שאפל רוצה 50% מהכנסות המנויים, אך רוב המגזינים מעדיפים את התוכנית של אפל בגלל בסיס המשתמשים. התוכן החדשותי והמגזינים יהיו כולם נגישים לעמלת מנוי אחת, וזה כנראה 9.99 דולר לחודש.

הזרמת שירות טלוויזיה (יריב ראוי לנטפליקס?):

אפל גם עובדת על שירות טלוויזיה שיכלול יותר משני תריסר תוכניות טלוויזיה וסרטים שיש להם כרגע בהפקה, יחד עם גישה לתוכן מנוי מספקי כבלים אחרים. אפל מתכננת לאפשר ללקוחותיה להירשם לשירותים כמו Starz ו- Showtime ממש בתוך האפליקציה לטלוויזיה, והחברה יכולה גם לספק חבילות ערוצים שמאגדות תוכן מספקי כבלים מרובים במחיר מוזל. אין שום מילה על כמה השירות יעלה, אבל אפל תציג את השירות באירוע מרץ לפני ההשקה מאוחר יותר השנה, אולי בקיץ או בסתיו. סלבריטאים רבים כמו ג’ניפר אניסטון, סטיב קארל וג’ניפר גארנר, המופיעים בתוכניות הטלוויזיה המקוריות של אפל, הוזמנו לאירוע וצפויים להשתתף בו.

iOS 12.2

בגרסת הבטא של iOS 12.2 יש כבר יש רמזים לשירות החדשות של אפל, ואפל עומדת לשחרר את עדכון ה- iOS 12.2 מיד לאחר האירוע כדי להעניק לאנשים גישה לשירות המנוי החדש של Apple News. יחד עם גישה לשירות המנוי הזה, iOS 12.2 מביא ״חדשות אפל״ לקנדה, מציע דמויות חדשות ל – Animoji, כולל תמיכה HomeKit לטלוויזיות צד שלישי, שינוי ויזואלי חדש לאפליקציית שלט ה Apple TV , הוספת תמיכה בעפרון של לוגיטק ב iPad Pro ויש עוד עשרות שינויים קטנים כאלה ואחרים. 

iOS 12.2 כבר מותקן מראש במכשירי האייפד החדשים שהוכרזו ביום שני האחרון.

לסיכום אנחנו לא מצפים לראות הכרזות על חומרה חדשה באירוע עצמו וזה מכיוון שאפל הציגה מוצרים חדשים בימים האחרונים כמו האייפד אייר, מיני, איימק והדור השני של האיירפודס, אבל תמיד יש סיכוי להפתעות במיוחד שעדיין הם לא שחררו את ה AirPower, משטח הטעינה האלחוטי שמדברים עליו כל כך.

מה אתם חושבים שיהיה? האם האירוע כבר ידוע מראש? או אולי אפל תפיק המשך לסדרה חברים (🤗), נחכה ונראה ביום שני! לא לשכוח להכנס לאתר לעדכונים במהלך כל הערב.

בתמונה, סטיב קארל וג׳ניפר אניסטון על סט התוכנית שלהם שאפל מפיקה.


כתיבת תגובה