אפל דואגת לסביבה ואחרי יותר מעשור מבצעת שינויים באייפון והיא לא היחידה

כל מי שרכש משהו מאפל בעשור האחרון יודע עד כמה הם מספקים חוויה נפלאה בפתיחת אריזות המוצרים שלהם. למעשה, יש צוות קטן באפל שלוקח את הנושא ברצינות רבה.

כדי להבין עד כמה דואגים באפל לפרטים הקטנים, במשך חודשים, מעצבי אריזות נמצאים בחדר סודי מיוחד ומבצעים רק דבר אחד – פתיחת קופסאות.

Apple and Belkin Reducing Environmental Impact of Packaging With iPhone 13 Launch - MacRumors

כאשר הכריזה אפל על סדרת האייפון 13 , חשפה החברה את תוכניותיה להפסיק להשתמש בעטיפת הפלסטיק שעוטפת את אריזת האייפון. מהלך זה, על פי אפל, יסייע להימנע מבזבוז של 600 טון פלסטיק.

אז לאחר יותר מעשור אפל החליפה את עטיפת הפלסטיק הידועה ברצועת פלסטיק הניתנת לקריעה ומודבקת לקופסה, בדומה להרבה ממוצרי החברה.

IPhone 13/13 Pro out of the box evaluation, performance, lens fully evolved, and price is super affordable – Breaking Latest News

רצועת הפלסטיק החדשה משרתת שני יתרונות. זה עוזר לאריזה להישאר שלמה, מה שמנמיך את הסיכוי שתכולת האריזה תצא החוצה במהלך השינוע.
בנוסף, בזכות רצועת הפלסטיק ניתן לדעת אם האריזה נפתחה לפני שהגיעה אל הצרכן. אז במידה ואתם מתכננים לרכוש אייפון 13 חדש , חפשו את רצועת הנייר החדשה.

לדברי אפל, ביטול עטיפות פלסטיק חיצוניות הוא חלק ממטרתה להסיר לחלוטין פלסטיק מכל האריזות עד שנת 2025. עם השקת סדרת האייפון 13, אפל אומרת כי היא השתמשה באלמנטים ממוחזרים במגנטים, בחומרי ההלחמות,בלוח הראשי וביחידת הניהול של הסוללה.ובנוסף,השתמשה בזהב ממוחזר בציפוי הלוח הראשי, בחיווט המצלמות ועוד…

Black iPhone 7 and iPhone 7 Plus Unboxing

השינוי אמנם מבורך, אך עטיפת הפלסטיק הידועה והמדוברת של אפל ליוותה את הצרכנים לאורך עשור. לפי דיווחים בעולם, אפל השקיעה משאבים רבים בתכנון אותה עטיפת פלסטיק עם כמה מעצבי אריזות שדאגו לחוויה כמה שיותר מספקת עבור הצרכנים. עד כדי מחשבה ועיצוב פסי הדבק בצידי העטיפה כך שישמיעו קול ייחודי בזמן פתיחת האריזה.

אפל אינה החברה היחידה המבצעת שינויים באריזתה מתוך דאגה לאיכות הסביבה במסגרת השקת ‌אייפון 13, כאשר יצרנית האביזרים בלקין הודיעה כי סדרת מגיני המסך החדשה שלה למערך אייפון 13 תגיע באריזה העשויה כולה מבקבוקי מים מפלסטיק ונייר ממוחזרים.

רוצים לדעת עוד על אפל? את כל המידע החדשות והמדריכים תוכלו למצוא גם ב

עוד חדשות מעניינות