Arcade כל מה שרציתם לדעת

אפל עובדת על שירות חדש הקשור למשחקים, Apple Arcade, אשר יאפשר למשתמשי האפסטור לשלם תשלום חודשי כדי לקבל גישה ליותר מ -100 משחקי פרימיום שפותחו עבור השירות. 

מדריך זה כולל את כל מה שאתם צריכים לדעת על אפל ארקייד, אשר יושק מאוחר יותר השנה. 

מה זה Apple Arcade?

שירות המשחקים של אפל שייצא בקרוב יאפשר למשתמשים להוריד ולשחק מגוון של משחקים בתשלום חודשי אחד ללא עלויות נוספות. 

מה עלות Apple Arcade?

אפל עדיין לא פרסמה מה המחיר של השירות, ברגע שיהיה מידע נוסף על מחירים נפרסם הכל.

האם יש אפשרות לשיתוף משפחתי? (כמו באפל Music)

כן, יש אפשרות להוסיף עד שישה בני משפחה עם Apple ID שונה. כולם יהנו מהשירות!
חשוב לציין שכאשר אתם מוסיפים משתמש נוסף לשיתוף משפחתי, כרטיס האשראי של ראש המשפחה יהיה הכרטיס שאיתו רוכשים תוכן ואפליקציות כל בני המשפחה.

איזה משחקים יהיו בשירות?

אפל חוברת למפתחים עצמאיים וחברות גדולות כדי ליצור משחקים ״חדשים ובלעדיים״ לשירות. כל התוכן שישוחרר בשירות יפותח בלעדי לאפל ארקייד ז׳אא שמשחקים שקיימים באפסטור לא יהיו שם.
אפל תשתף פעולה עם חברות משחקים כמו Annapurna Interactive, Bossa Studios, Cartoon Network, Finji, Giant Squid, Klei Entertainment, Konami, LEGO, Mistwalker Corporation, SEGA, Snowman, ustwo games ועוד הרבה נוספים.

אפל מסבסדת הרבה המכותרים ועוזרת בהוצאות הפיתוח. אפל בוחרת בקפדנות איזה משחקים כן יהיו חלק מהשירות.

כמה משחקים יהיו זמינים דרך Apple Arcade?

השירות יפעל עם ספרייה של כ- 100 משחקים, אפל מתכננת להוסיף יותר עם הזמן.

היכן ניתן למצוא משחקי Apple Arcade?

אפל תוסיף כרטיסיית ארקייד בחנות אפליקציות שבו תוכלו למצוא את כל המשחקים הכלולים בשירות. העורכים של אפל ידגישו כותרים שונים, יציעו לכם הצעות ויעזרו לכם למצוא משחקים חדשים.

האם יש פרסומות?

לא. Apple Arcade הוא שירות ללא פרסומות וללא רכישות נוספות בתוך היישום או עלויות כדי לפתוח תוכן. מאחר שאין מודעות, אין גם מעקב אחר מודעות, לכן פרטיות המשתמש מוגנת. 

כל שדרוגים עתידיים ותוספות תוכן יכללו גם במחיר המנוי. 

האם משחקי Apple Arcade יוכלו להיות נרכשים בנפרד?

זה לא לגמרי ברור, אבל בגלל שאפל אמרה את הניסוח "בלעדי" של אפל, זה נשמע כמו תוכן שנוצר עבור Apple Arcade הולך להיות מוגבל Apple Arcade. אפל יכולה  לאפשר את המשחקים האלה לרכישה על בסיס אישי, וזה אחת השאלות שעדיין אין עליהם תשובה ברורה.

האם משחקי ארקייד של אפל יכולים להיות במצב לא מקוון?

כן. אפל תאפשר לכם להוריד את המשחקים האלה ולשחק אותם אפילו ללא חיבור LTE או WiFi. 

אילו מכשירים ניתן לשחק במשחקים של Arcade?

משחקי ארקייד של אפל יעבדו על iPhone, iPad , Apple TV ו- Mac. אפל אומרת כי רבים מהמשחקים יתמכו עבור בקרי משחק חיצוניים לאייפון. 

בגלל שכל המכשירים נתמכים, אתם יכולים להתחיל משחק במכשיר אחד ולאחר מכן להחליף את השני ללא לאבד את המקום במשחק\שלב. אז אם אתם רוצים לשחק משחק ב- Mac ואז לצאת מהבית ולהמשיך על האייפון שלכם, אתם יכולים לעשות זאת. 

לפחות חלק מהמשחקים שמגיעים לארקייד של אפל יהיו זמינים גם בפלטפורמות אחרות כמו מחשבים אישיים וקונסולות, אבל אלה לא יהיו קשורים לאפל. 

באילו מדינות יהיה Apple Arcade זמין?

אפל מתכננת להשיקאת השירות ביותר מ -150 מדינות. בעקרון , לכל מדינה עם חנות אפליקציות תהיה גישה לשירות. 

מתי יושק Apple Arcade?

אפל מתכננת להשיק את אפל ארקייד בסתיו 2019, ביחד עם שחרור של מכשירי iPhone חדשים. מסיבה זו, השירות יכול לצאת בחודש ספטמבר, אבל אפל לא נתנה תאריך ספציפי יותר מאשר סתיו 2019. 

חלק משמות הכותרים
Heart of the Elder Tree, The Artful Escape, The Bradwell Conspiracy, Box Project, Cardpocalypse, Doomsday Vault, Down in Bermuda, Enter the Construct, Fantasian, Frogger in Toy Town, Hitchhiker, Kings of the Castle, Lego Arthouse, Lifelike, Monomals, Mr. Turtle, No Way Home, Overland, Projection: First Light, Repair, Sayonara Wild Hearts, Shantae 5, Sneaky Sasquatch, Sonic Racing, Spidersaurus, The Construct, UFO on Tape, Winding Worlds, ו Yaga.

Where Cards Fall
The Pathless
LEGO Brawls
Hot Lava
שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
Email

כתיבת תגובה